Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml
Srebro łagodzi trądzik i inne problemy skórne.

Więcej szczegółów

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

49,00 zł

Srebrny tonik antybakteryjny Ag 123 z Kielc firmy Invex Remedies.Srebro monojonowe jest mniejsze cząsteczkowo od srebra koloidalnego i dlatego oczyszcza oraz chroni skórę skuteczniej. Przywracając jej naturalny zdrowy wygląd.


Dzięki tym właściwością tonik doskonale działa na skórę, pomaga w chorobach grzybiczych, bakteryjnych zmianach skórnych, choróbach łojotokowych.


Łagodzi i redukuje podrażnienia, przyśpiesza ich gojenie. Szczególnie tonik srebrny polecany jest do skóry trądzikowej.Sposób użycia toniku antybakteryjnego:

 • - Na oczyszczoną skórę nanieść mgiełkę srebrną rozpylaczem i pozostawić do wyschnięcia.
 • - Nie stosować dla dzieci poniżej 3 roku życia.Składniki srebra Ag123:

 • - aqua,
 • - pvp,
 • - allantoin,
 • - silver Acetate.

 

Preparat testowany dermatologicznie z pozytywnym skutkiem:

 • - Skuteczność została potwierdzona testami in vivo.
 • - Testowany dermatologicznie.
 • - Nie zawiera parabenów.
 • - Nie zawiera alkoholu, nie wysusza skóry.
 
 

 

Ciekawostki o srebrze koloidalnym używanym w przeszłości - historia srebra.

 • - Zabija skutecznie ponad 650 gatunków bakterii.
  - Niszczy wirusy i grzyby.
  - Wspaniały preparat wspomagający i w przypadku uczulenia na lek - zastępujący antybiotyki.
  - Bakterie, wirusy oraz patogeny mają problem ze srebrem. Nie mogą się na srebro uodpornić.
  - Brak toksycznego działania, nieszkodliwy ale skuteczny.
  - Bardzo wysoka przyswajalność dzięki rozmiarom cząsteczek poniżej 1 nanometra.
  - Brak przeciwwskazań w zastosowaniu.
  - Srebro znane i cenione od stuleci w wielu kulturach świata.

 

Pierwiastek Ag - symbol chemiczny srebra.


Zalecane przez specjalistów tej dziedziny optymalne stężenie jonów srebra to 2,5 - 5 ppm (2,5 - 5 mg Ag/litr), które w ciągu kilku minut zabijają wszystkie bakterie (ponad 650) i inne mikroby m.in. takie jak:

 • - Staphylococcus aureus,
 • - Escherichia coli,
 • - Salmonella tyfus,
 • - Salmonella Arizona,
 • - Salmonella typhimurium,
 • - Streptococcus pneumonic,
 • - Streptoccus pyogenes,
 • - Klebisella pneumonic i inne.


Preparat ag123 zawiera 123 mg srebra monojonowego w litrze roztworu. Dzielimy to stężenie przez 2,5 - 5 i otrzymujemy, że nowo opracowany biobójczy preparat możemy rozcieńczyć 25 - 50 krotnie (również bardzo wydajny !).


Tonik antybakteryjny jest nietoksyczny dla ludzi, zwierząt, ptaków, ryb i roślin. Można go stosować różnorako w zależności od inwencji twórczej użytkownika. Zabija bakterie Gram (+) i Gram (-), pleśnie, grzyby i glony, a nawet wirusy. Powyższe mikroby nie nabierają odporności na preparat Ag123, w przeciwieństwie do znanych antybiotyków.

 

Międzynarodowe Organizacje Medyczne ustaliły, że dzienna dawka srebra dla człowieka to 0,005 mg/kg/dobę. Przyjmując, że średnia waga człowieka to 70 kg - otrzymujemy 0,35 mg/dobę. 


Biobójczy mechanizm działania polega na tym, że bardzo rozdrobnione jony Ag+ przenikają przez błony komórkowe mikrobów i blokują ich potencjał elektryczny, a tym samym rozmnażanie, a tym samym bakterie nie uodparniają się !


Bakterie i inne mikroby bardzo szybko uodparniają się na klasyczne antybiotyki, które nadmiernie zalecamy i stosujemy. Polska jest na drugim miejscu na świecie pod względem zużycia antybiotyków na mieszkańca.

Z uwagi na powyższe Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opracowuje globalną strategię ograniczenia stosowania antybiotyków w rolnictwie, weterynarii i leczeniu ludzi. W zamian proponuje stosowanie preparatów, na które chorobotwórcze mikroorganizmy się nie uodparniają.


Do takich m.in. należy srebro, zwłaszcza w postaci superaktywnych jonów jak np. Ag 123. W USA Administracja ds. leków i żywności (FDA) rejestruje i zaleca stosowanie wszystkich form srebra (poza azotanami, które są redukowane przez bakterie do trujących azotynów, a te w połączeniu z aminami, aminokwasami tworzą rakotwórcze związki - nitro i nitrozaminy).


Wychodzące niejako naprzeciw trendom światowym srebro Ag jest preparatem, który spełnia wszystkie stawiane wymagania (nie zawiera azotanów), jest najbardziej rozdrobnione i związane z biopolimerem przez co wielokrotnie zwiększona jest aktywność biobójcza.


Ag123 z pełnym powodzeniem można stosować do użytku zewnętrznego, ponieważ posiada szerokie spektrum właściwości biobójczych, a jednocześnie wykazuje brak toksyczności dla ludzi. Ponadto jest niezbędny jako źródło ultramikroelementów do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego czy zwierzęcego.


Największą sensacją są najnowsze publikacje, które informują, że bardzo rozdrobnione srebro w organizmach ludzkich czy zwierzęcych przyczynia się do wytwarzania komórek macierzystych w ilości i jakości niezbędnej do naprawy uszkodzonego organu !

 


UWAGA:

Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

 

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml
Srebro łagodzi trądzik i inne problemy skórne.

Napisz swoją recenzję

Prawna definicja suplementów diety:


Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety o pewne składniki pokarmowe.

Jest skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych

oraz innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzanym do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie.

 

Z wyłączeniem produktów posiadających właściwości produktu leczniczego w rozumieniu przepisów prawa farmaceutycznego (art. 3 ust. 3 pkt 39 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia).

 

Suplementy diety nie są lekarstwami, ale dobrowolnym dodatkiem do codziennej diety, ponieważ przemysłowa uprawa żywności pozbawia jej części składników odżywczych.

CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.