Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

REGULAMIN.

 

1. Regulamin poniższy reguluje zasady funkcjonowania internetowego sklepu "www.moc-natura.pl" pod adresem internetowym www.moc-natura.pl, zwanego w dalszej części regulaminu: sklepem.

2. Sklep internetowy należy do firmy:

Mocnatura.pl Marcin Walczak, ul.Wały Dwernickiego 11 lok 47 , 42-200 Częstochowa

tel. (34) 368 29 85 / tel. kom. 604 146 284

NIP : 9491698597 , Regon : 240615106

Sklep oferuje zakupy poprzez internet oraz zajmuje się ich dostarczaniem pod wskazany adres.

 

PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ

Przyjmowanie zamówień drogą elektroniczną odbywa się w sposób automatyczny i potwierdzane jest wysyłanym do Klienta komunikatem. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza udostępnianego podczas procedury rejestracji. Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówieniowego oznacza przyjęcie oferty ”www.naturacom.pl” na zakup prezentowanych towarów w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Złożenie zamówienia równoznaczne jest z potwierdzeniem przez Klienta znajomości warunków Regulaminu i ich akceptacją.

 

Zamówienie mogą składać osoby pełnoletnie, które posiadają zdolność do czynności cywilno-prawnych.


Zakupów mogą dokonywać podmioty prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby fizyczne, które utworzyły konto Klienta. Utworzenie i posiadanie konta jest bezpłatne.

 

3. Koszty i sposoby wysyłki

Na terenie Częstochowy istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówienia.


Poza terenem firmy zamówienie jest dostarczane na terenie całego kraju Polski przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

Aktualnie dysponujemy usługami Poczty Polskiej oraz kuriera szczegóły w zakładce Dostawa.

Termin realizacji zamówienia w przypadku wysyłki wynosi maksymalnie 5 dni roboczych, chyba że towaru nie bedzie na magazynie zastrzegamy sobie mozliwośc dłuższej przerwy oraz jak braknie towarucałkowicie u producenta to zastrzegamy mozliwośc nie zrealizowania zamówienia z przyczyn od nas niezależnych. Termin otrzymania przesyłki jest jednak w dużej mierze uzależniony od pracy Poczty Polskiej. Staramy się nadawać przesyłki następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. Zazwyczaj czas dostarczenia przesyłki to od 2 do 4 dni roboczych.
Przy płatności przelewem na konto firmy - wysyłka paczki realizowana jest po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Wszystkie podane na naszych stronach ceny są cenami brutto (zawierają podatek Vat), nie zawierają natomiast kosztów wysyłki.

W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie e-mailem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy (naturacom8@gmail.com).

Podczas dokonywania wpłaty na konto, należność za zamówienie internetowe należy wpłacić na:
IMocnatura.pl Marcin Walczak

ul. Wały Dwernickiego 11 lok. 47, 42-200 Częstochowa

Nr konta: 85 1140 2004 0000 3202 3466 5209

W tytule przelewu (lub w opisie przelewu) należy podać

imię i nazwisko bądź firmę zamawiającego oraz wpisać numer zamówienia.

 

4. Odbiór przesyłki

Prosimy o zwrócenie uwagi na stan paczki przy jej odbiorze. Należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzona np. uszkodzona mechanicznie lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji (czy taśma nie jest naruszona) itp.

Jeśli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza lub kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). W takim przypadku, będzie to podstawą do reklamacji towaru.

Odstąpienie od umowy - zwrot produktów

Sklep internetowy gwarantuje korzyści w postaci bezpieczeństwa transakcji i pewności zwrotów.
Jeśli jesteś niezadowolony z naszych produktów, powiedz to nam (e-mail: naturacom8@gmail.com)

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, zwrotowi podlega tylko i wyłącznie towar w stanie nienaruszonym, tj. nie może być uszkodzony; możesz zażądać zwrotu pieniędzy i odesłać paczkę z powrotem.

 

Kwota zwrotu dotyczy tylko wartości produktu. Klient sam pokrywa koszty transportu w obydwie strony.

Ważne:

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z dnia z dnia 30 maja 2014 r.
o prawach konsumenta r. ), mają Państwo możliwość zrezygnowania z zakupu w ciągu 14 dni, bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (poza kosztami wysłania i odesłania paczki). Ustawa jednak, dając takie prawo, wymaga spełnienia pewnych warunków:

 

Paczka, opakowanie z produktami musi być oddane w stanie niezmienionym (nie może być używany, zniszczony, otwierane, naruszony w jakikolwiek sposób), również opakowanie powinno być nienaruszone (folie i inne zabezpieczenia).

 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. zakup i otwarcie opakowania soczewek kontaktowych, kosmetyki, żywność, suplementy diety, urządzenia elektryczne z plombą gwarancyjną);


Termin 14-dniowy liczy się od dnia otrzymania produktu.


Art. 9. 3. Przedsiębiorca jest obowiązany do potwierdzenia konsumentowi na piśmie informacji, o których mowa w ust. 1, najpóźniej w momencie rozpoczęcia spełniania świadczenia.

Art. 10. 1. Termin 14 - dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia.

 

5. Realizacja zamówień i inne postanowienia

Zamówienia można składać przez sklep internetowy mieszczący się pod adresem (www.moc-natura.pl)

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie działającego numeru telefonu i/lub działającego adresu e-mail.

Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia będą odrzucane.

Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyny a dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

Złożenie zamówienia równoznaczne jest z:
- wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu,
- wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży,
- oświadczeniem o znajomości regulaminu i jego akceptacji oraz jego przestrzeganiu.

6. Obsługa sklepu internetowego

Chcąc złożyć zamówienie w sklepie internetowym , prosimy postępować według poniższej procedury:
a. zarejestrować się w Sklepie Internetowym.
b. zalogować się, używając w tym celu hasła otrzymanego w czasie rejestracji,
c. złożyć zamówienia na wybrany towar - tylko kompletne i prawidłowo wypełnione zamówienia będą realizowane.

Kwestie techniczne: w przypadku problemów z obsługą sklepu lub jego działaniem, prosimy o kontakt / e-mail: naturacom8@gmail.com

7. Blokady dostępu

W przypadku nieuzasadnionego nieodebrania przesyłki  zamówionej ,  nierzetelnemu odbiorcy może zostać bezpowrotnie zablokowany dostęp do serwisu i wpisanie na tzw. czarną listą nieuczciwych klientów.

8. Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego (a także nasz wewnętrzny kodeks etyczny firmy Mocnatura.pl Marcin Walczak)

9. Dane osobowe - szanujemy Twoją prywatność

23. Dane osobowe Klienta Inwestcom s.c. chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną 18 lipca 2002 (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Nie są one udostępniane, ani tym bardziej sprzedawane osobom trzecim. Na stronach www.moc-natura.pl nie publikuje się żadnych Spisów Klientów.  Firma zbierająca dane: Mocnatura.pl Marcin Walczak

 

ZASTRZEŻENIE
Wszystkie nazwy i oznaczenia zamieszczone na stronach internetowych stanowią znaki towarowe i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo Własności Przemysłowej (Dz.U. z 2001 r. Nr 49, poz. 508 z późn. zm.). Ich zwielokrotnianie, kopiowanie oraz korzystanie z ich publicznego rozpowszechniania wymaga zgody właściciela w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Autor i wydawca nie ponoszą odpowiedzialności ani konsekwencji wynikających z formy zastosowania informacji zawartych na stronach internetowych.


IMocnatura.pl Marcin Walczak nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach „podlinkowanych na inne strony w innych serwisach”. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

 

Mocnatura.pl Marcin Walczak zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian na stronach www.moc-natura.pl oraz sklepu -  kiedykolwiek i w każdym zakresie, bez wcześniejszego informowania użytkowników sieci.

 

UWAGA !  

Strony www.moc-natura.pl  są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych.

Mocnatura.pl Marcin Walczak nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza.


Kontakt

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.


CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
 
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej Silor+B

Badania wykazały bardzo dobre działanie łagodzące i kojące preparatu, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł.