Sklep internetowy z Częstochowy moc-natura.pl tworzony jest przez zespół ludzi z pasją dla których Zdrowie i Radość z Życia mają Wielkie Znaczenie.

Wiemy, że Nasza planeta na której żyjemy jest Naszą Matką, jesteśmy zbudowani z jej pierwiastków. Dlatego należy o nią zadbać szczególnie w obecnych czasach. Technologia i chemia zaczynają nam szkodzić jak nigdy wcześniej. Obecnie Prawdziwa Wiedza i Świadomość jest kluczem do Zdrowia, naturalne środowisko i produkty działają na Naszą korzyść. 

Naturalna Moc zawarta w przyrodzie

"Lepiej zapobiegać, niż leczyć !  Leczyć chorobę, to jak drążyć studnię dopiero wtedy, kiedy chcemy ugasić pragnienie"

Przysłowie chińskie

Prowadzimy stronę informacyjną: 

www.mocnatura.pl

Prowadzimy sklep internetowy od roku 2010. Celem powstanie sklepu jest przekazaniu państwu informacji, które mają wpływ na zdrowie. Zdrowie byłoby całkiem naturalne gdyby nie... sam człowiek !

Tempo, styl życia i związany z tym stres, zanieczyszczenie powietrza, wody i pożywienia osiągnęło niespotykane dotąd rozmiary.

Współczesny, cywilizowany człowiek odszedł daleko od praw Natury. „Ulepszył” pokarm m. in. przez rafinację, denaturację i dodatki chemiczne, pozbawiając go wartości biologicznej. Z tej przyczyny nagromadziły się w tkankach liczne złogi, gdyż własne, samoleczące mechanizmy oczyszczania zostały upośledzone. Rozwinęły się w niespotykanej dotąd skali przewlekłe choroby zwane chorobami cywilizacyjnymi.

Organizm człowieka stanowi najwspanialszy, samoregulujący się układ, który dąży do stanu równowagi. Naszą zadaniem jest mu w tym pomoc, dbając o Nasze Ciało i Duszę.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutoremfirmy Invex Remedies z Kielc.

Invex Remedies sklep w Częstochowie, detal i hurt. Zapraszamy.

 

UWAGA !

Strony moc-natura są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych.

moc-natura nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza.

moc-natura nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach - odnośnikach "linkach" do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach.

Śledź nas na Facebooku