Szczepaniak Stanisław chemik, wynalazca z Inwexu.

Stanisław Szczepaniak twórca preparatów na bazie złota, krzemu i srebra został uhonorowany przez Królewską Kapitułę Belgijską.
W czwartek 19 stycznia 2012r. Stanisław Szczepaniak odebrał, z rąk Prezesa Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów Dr. Michała Szoty, Wielki Krzyż Oficerski Orderu Wynalazczości. Za swój ogromny wkład w rozwój polskiej myśli technicznej- naukowiec jest autorem prawie 150 wynalazków i rozwiązań innowacyjnych.

Niezwykłe preparaty przeciwzawałowe – Stanisław Szepaniak

10 stycznia 2023 - niezaleznatelewizja.pl

Królewska Kapituła Belgijska doceniła "ogromny wkład pracy Stanisława Szczepaniaka w rozwój polskiej myśli technicznej" - chemik z Inwexu jest autorem prawie 160 wynalazków i rozwiązań innowacyjnych. Laureat odebrał odznaczenie w czwartek w Kielcach z rąk prezesa Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów Michała Szoty, podczas uroczystej sesji Rady Miasta z udziałem senatu Politechniki Świętokrzyskiej i konwentu uczelni.

 

stanisla szczepaniak z kielc invex remedies

Mam wielką przyjemność osobiście współpracować z Panem Stanisławem Szczepaniak oraz jego firmą Inwex i Invex Remedies. Krótkie filmiki przybliżą jego osiągnięcia dla Polski. Więcej informacji >>> tutaj


"Produkty Inwexu i Invexremedies zostały wielokrotnie nagrodzone złotymi medalami na Światowych Targach Wynalazków na całym świecie, m.in.: w Brukseli, Bukareszcie, Budapeszcie, Genewie, Norymberdze, Pekinie, Pittsburghu, Seulu, Szanghaju, Taipei, Kuala Lumpur, Zagrzebiu oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi".


Prezydent Kielc Wojciech Lubawski nazwał Stanisława Szczepaniaka "obywatelem świata", który "ma wielką wiedzę i klasę". Zaznaczył, że Szczepaniak Stanisław z dumą reprezentuje Kielce w kraju i za granicą i przy każdej okazji to podkreśla, czego dowodem jest m.in. fakt, że na własne życzenie przyjął belgijski order w miejscu zamieszkania, a nie w Brukseli. Stanisław Szczepaniak powiedział, że odznaczenie za wynalazczość i innowacje będzie go inspirować do dalszej pracy na rzecz wynalazczości i racjonalizatorstwa dla Kielc, regionu świętokrzyskiego i Polski. Oprócz gratulacji odebrał bukiet róż, których liczba symbolizowała 13 patentów, przyznanych mu przez Urząd Patentowy w zeszłym roku.

67-letni Stanisław Szczepaniak jest z wykształcenia chemikiem, absolwentem uniwersytetu toruńskiego. Przez prawie 20 lat pracował w Kielcach w placówkach badawczo-rozwojowych, a od 25 lat ma własną firmę rodzinną, Jednostkę Wdrożeniową Inwex, z którą związali się m.in. jego córka, syn i synowa, również chemicy.
Firma Inwex z Kielc jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą ekologicznych środków chemicznych. Posiada ponad sto własnych rozwiązań chemicznych i kilkadziesiąt zgłoszeń patentowych. Jej produkty były wielokrotnie nagradzane złotymi medalami na światowych targach wynalazków oraz uhonorowane licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.


Szczepaniak Stanisław jest członkiem konwentu Politechniki Świętokrzyskiej i zasiada w jury organizowanego przez tę uczelnię ogólnopolskiego konkursu Student-Wynalazca. Zgodnie z umową, którą Politechnika Świętokrzyska zawarła ze spółką Inwex w zeszłym roku, realizowany ma być wspólny projekt badawczy dotyczący otrzymywania wodoru z elektrolizy wody-jako źródła energii odnawialnej.

Prywatne opinie na temat własnych doświadczeń używających kosmetyki i suplementy diety: Najnowszym odkryciem Invex remedies jest preparat o nazwie Au-100. Jest to preparat zawierający cząstki złota. Najnowsze światowe patenty opisują złoto i inne metale szlachetne jako najskuteczniejsze preparaty w leczeniu całej gamy chorób, między innymi nowotworów wszelakiego pochodzenia oraz AIDS. W chorobach nowotworowych, złoto oraz inne platynowce występujące w formie przeróżnych kompleksów, podawane doustnie, dożylnie lub bezpośrednio do guza nowotworowego, bardzo szybko likwidują te schorzenia i to ze skutecznością ponad 80%.

Nam udało się opracować monojonowe biochelaty metali szlachetnych, które są mniejsze o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset razy od dotychczas spotykanych i stosowanych. Złoto monojonowe posiada bardzo mały promień atomowy. 0.1442 nanometra, czyli jest o kilkanaście razy mniejsze od najmniejszych cząstek stosowanych i uważanych dzisiaj za szczyt techniki. Opracowane przez nas biokomponenty monojony złota są mniejsze od 1 nanometra, dzięki czemu bardzo łatwo przechodzą przez błony komórkowe, gdzie szybko łączą się z DNA i w miarę potrzeby je korygują. Każde DNA zawiera grupy tiolowe(-SH), które mają silne powinowactwo do złota, jak i platynowców. Ta łatwość przedostawania się monojony złota do DNA powoduje hamowanie tellomeryzacji i naprawienie poszczególnych segmentów tegoż DNA-mówiąc, krótko monojony złota hamują proces starzenia! Czy to teoria, czy Pan już to produkuje? Otrzymaliśmy laboratoryjnie kilkadziesiąt gramów takich biokomponentów monozłota. To są długotrwale procesy fizykochemiczne, żeby rozbić klastry złota na monojony złota. Zrobienie tiokompleksów to łatwizna. Efekty pro zdrowotne tych nowo otrzymanych biokompleksów monozłota są zdumiewające. Próby, które przeprowadziłem na sobie, rodzinie i zaprzyjaźnionych osobach są rewelacyjne.

Prywatne opinie użytkowników, przykłady:

Mojemu synowi, który tym preparatem (Au-100) pryskał głowę, w ciągu kilku tygodni odrosły włosy, a do czytania nosiłem okulary +2,5 i +2,75 dioptrii, miałem dalekowzroczność, która z upływem lat pogłębiała się. Aktualnie czytam książki i prasę bez okularów, ewentualnie posługuję się okularami sprzed kilkunastu lat, które mają + 1,25 dioptrii. Taki efekt poprawy wzroku nastąpił u kilku innych osób.


Inne przykłady:
Te kompleksy monozłota pryskane na skórę likwidują bezboleśnie i bezoperacyjnie żylaki i to już w przeciągu kilku tygodni. Podobnie jest z bolesnymi halluksami, zmniejszają się w ciągu kilku tygodni, a przecież to występy chrząstki kostnej. Mamy to udokumentowane, niestety jest to dokumentacja fotograficzna wykonana z reguły za pomocą telefonu komórkowego.
Znajomy z Warszawy w ciągu kilku dni pokonał gronkowca złocistego, którego nie mógł się pozbyć przez kilkanaście lat. Komuś innemu zaczął funkcjonować nerw oczny, który od kilku lat nie pracował prawidłowo. Znajomy z Kielc miał skierowanie na transplantację wątroby (zostało mu 4 - 6 tygodni życia). Wypróbował multimikroelementy i monozłoto - udało się! Jest zupełnie zdrowy, za co On i ja dziękujemy Opatrzności. Wiele osób sygnalizowało, że znikały im guzy i narośla!

Jednak największym zaskoczeniem jest to, że biokompleksy monozłota pryskane na twarz zmniejszająca po pewnym czasie także zmniejszają zmarszczki - człowiek młodnieje! Osoby, które pracują przy komputerze stosują Au-100 jako rewelacyjne krople do oczu. Ja po goleniu zamiast balsamów i toników od kilku miesięcy używam biokompleksów monozłota czyli Au-100. Dochodzą do mnie również głosy, że Au - 100 likwiduje paradontozę oraz dokuczliwe hemoroidy. Z ostatniej chwili, Wczoraj przed południem odwiedzili mnie znajomi (koleżanka i dwaj koledzy), którzy pracują w Niemczech. W trakcie rozmowy pochwaliłem się naszym najnowszym produktem, którym jest bez anionowy biopolimer cynku i miedzi. Dodałem że skutecznie i szybko leczy choroby skóry, a zwłaszcza trądzik. Syn sąsiada, który miał trądzik, leczył go kilka miesięcy, nawet antybiotykami - z niewielkim skutkiem. Po kilku dniach pryskania twarzy tym biopolimerem cynku i miedzi po trądziku zostały tylko minimalne ślady. Koleżanka wspomniała, że jej czteroletni syn choruje na różyczkę. Nic nie sugerowałem, ponieważ wiem, że różyczka to choroba wirusowa, na którą poza szczepionką nie ma skutecznego leku. Na pożegnanie sprezentowałem każdemu po 1 buteleczce (100 ml) typu spray biopolimeru cynku i miedzi mówiąc, że można go również zastosować jako bardzo skuteczny preparat na pleśnie i grzyby, które praktycznie są w każdej łazience. Dziś rano, o 7,10 otrzymałem sms od owej koleżanki o następującej treści:
"Witam. Gratuluję produktów. Jak mówiłam mój Kuba ma różyczkę i ciągle drapał wysypkę. Wczoraj spryskałam go całego preparatem cynk-miedź i przestało go to swędzieć, zaczerwienienie zniknęło a krostki z ognistoczerwonych zrobiły się różowe. Dzisiaj rano już prawie nic nie miał! Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że koleżanka spryska tym biopolimerem swoje dziecko (widocznie zadziałał instynkt macierzyński) ani tym bardziej, że dokuczliwe i swędzące krostki tak błyskawicznie znikną,. Dla takich chwil, kiedy się pomoże choremu, a zwłaszcza dziecku, warto tworzyć, pracować i żyć z poczuciem ogromnej satysfakcji.

Zapraszamy do sklepu w Częstochowie po preparaty firmy Invex remedies z Kielc:

- kosmetyki monojonowe na bazie złota, srebra i krzemu oraz boru. Au-100, Ag124, Ag123.

- suplementy monojonowe na bazie krzemu, boru i jodu (silor+B, silor+B+J) oraz biochelaty zawierają pierwiastki (krzem-si, bor-b, jod-j, cynk-zn, miedź-cu, magnez-mg, mangan-mn, chrom-cr).

Dodatkowo nowe produkty weszły do sprzedaży:

- katalizator inwex redox to preparat w płynie do dopalania spalin. Palenie paliw stałych jest teraz efektywniejsze (węgiel, ekogroszek, drewni i inne),

- nawozy dla rolnictwa z Inwexu na bazie krzemu, miedzi, cynku, boru, manganu,

- woda utleniona ze srebrem monojonowym jako środek do dezynfekcji: na wirusy (Covid-19), bakterie, grzyby i inne.
Śledź nas na Facebooku