Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

O nas

Mocnatura.pl

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją dla których zdrowie i radość mają wielkie znaczenie.

Prowadzimy stronę informacyjną:  www.mocnatura.pl


Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Invex Remedies z Kielc.

Moc Natura Autoryzowany Dystrybutor Invex Remedies


"Lepiej zapobiegać, niż leczyć! Leczyć chorobę, to jak drążyć studnię dopiero wtedy, kiedy chcemy ugasić pragnienie"

Przysłowie chińskie

 

Prowadzimy sklep od roku 2010. Celem powstanie sklepu jest przekazaniu państwu informacji, które mają wpływ na zdrowie. Zdrowie byłoby całkiem naturalne gdyby nie... sam człowiek!

Tempo, styl życia i związany z tym stres, zanieczyszczenie powietrza, wody i pożywienia osiągnęło niespotykane dotąd rozmiary.


Organizm człowieka stanowi najwspanialszy, samoregulujący się układ, który dąży do stanu równowagi.

Współczesny, cywilizowany człowiek odszedł daleko od praw Natury. „Ulepszył” pokarm m. in. przez rafinację, denaturację i dodatki chemiczne, pozbawiając go wartości biologicznej. Z tej przyczyny nagromadziły się w tkankach liczne złogi, gdyż własne, samoleczące mechanizmy oczyszczania zostały upośledzone. Rozwinęły się w niespotykanej dotąd skali przewlekłe choroby zwane chorobami cywilizacyjnymi.

 

 

UWAGA !

Strony mocnatura są stronami wyłącznie informacyjnymi, tym samym nie zawierają żadnych porad medycznych, a jedynie donoszą o wynikach badań oraz prezentują opinie autorytetów naukowych.

mocnatura nie daje żadnej gwarancji, że produkty z jego sklepów zapewnią wyleczenie. Celem stron nie jest stawianie diagnozy, ani tym bardziej powstrzymywanie Klientów przed wizytą u lekarza.

mocnatura nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na stronach - odnośnikach "linkach" do innych stron. Odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na ich właścicielach. 


CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
 
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej Silor+B

Badania wykazały bardzo dobre działanie łagodzące i kojące preparatu, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł.