Wszystkie bestsellery
  • Banner

OPC ekstrakt z pestek winogron Robert Franz

Ocena 

Naturalna moc zawarta w winogronie.

113,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Opc to naturalny polifenolowy ekstrakt z pestek winogron.


OPC 133 by R.Franz = Oligomeryczne proantocyjanidyny

Opc 133 zawiera wysokiej jakości naturalny polifenolowy ekstrakt z pestek winogron w roślinnych wegetariańskich kapsułkach celulozowych, bez dodatku substancji aromatyzujących, konserwantów i barwników.
 
Składniki:
100% polifenolowy ekstrakt z pestek winogron, w tym 40% OPC,  hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka).

Pojemność:
28,4 g (60 kapsułek)

Zalecana dzienna porcja:
1 - 2 kapsułki dziennie bezpośrednio po posiłku, popijając niewielką ilością płynu.

Dawka dzienna:  
w 1 kapsułce 350 mg polifenolowy ekstrakt z pestek winogron, zawierający 140 mg  czystego OPC.
w 2 kapsułkach  700 mg polifenolowy ekstrakt z pestek winogron, zawierający  280 mg  czystego OPC.

znalezione w sieci informacje na temat OPC:

"Ekstrakt z pestek winogron doprowadza komórki nowotworowe do apoptozy !”

Ekstrakt z pestek winogron potrafi sprawić, iż komórki białaczki dokonują samozniszczenia.

Odkryli to amerykańscy naukowcy podczas badań laboratoryjnych. Trzy czwarte komórek, poddanych działaniu ekstraktu, aktywowała po 24 godzinach program kontrolowanej śmierci komórek i obumarła. Naukowcy wykorzystywali do swoich badań dostępny ekstrakt z pestek winogron, którym w różnych dawkach traktowane były komórki białaczki. Wyższe stężenia wykazały, że u większości komórek ekstrakt ten wyzwalał apoptozę, a więc programowaną śmierć komórek. Wyciąg aktywuje w komórkach kinazy białkowe, zwane JNK, sterujące programem samobójczym, wyjaśniają naukowcy. W zwykłych komórkach zdrowych kontrolowana śmierć komórek nie wystąpiła – dlaczego, tego naukowcy  nie wiedzą. Wyniki są jednak obiecujące w poszukiwaniu skutecznego preparatu dla zapobiegania i leczenia raka, wyjaśnia kierownik  badań, Shi.

"Wszyscy poszukują substancji, oddziałującej na komórki nowotworowe, która pozostawia komórki normalne względnie nietknięte ", mówi naukowiec.

Ekstrakt z pestek winogron wydaje się do tej kategorii należeć. Na razie nie możemy jeszcze z wyników tych badań wnioskować, że winogrona lub pestki winogron są skutecznym lekarstwem na raka. Ekstrakt z pestek winogron wykazał jednak w badaniach laboratoryjnych destrukcyjny wpływ na inne komórki nowotworowe. Preparat testowany był między innymi w przypadku raka skóry, sutka, jelita grubego i raka płuc. Do tej pory nie było jednak wiadomo, że z powodzeniem stosować go można również w leczeniu raka krwi. Artykuł ten opublikowany został w Clinical Cancer Research Magazine w styczniu 2009 r. przez Xianglin Shi (University of Kentucky, Lexington).
 
Ekstrakt  OPC  -  naturalna substancja,  otwierająca granice naszego ciała

Przyjrzyjmy się naszemu organizmowi i porównajmy go do natury.

Od naszego serca prowadzi prawie 100.000 km naczyń krwionośnych do najbardziej odległych części ciała. I tak samo prowadzą one od wszystkich członków ciała z powrotem do serca. Co jest Państwa zdaniem ważniejsze, główne naczynia krwionośne lub drobne naczynia włosowate, zaopatrujące nasz cały organizm?

W odległych obszarach ciała kapilary te są tak wąskie, że czerwone krwinki poruszają się w nich jedna za drugą, jak np. na wąskiej jednokierunkowej ulicy. W sytuacji stresowej naczynia włosowate kurczą się i położona poza tym obszarem tkanka pozbawiona zostaje tlenu,  nie jest zaopatrywana w substancje odżywcze i z powodu zablokowania krwi żylnej nie jest właściwie oczyszczana z toksyn.

Bez zdrowego systemu naczyń włosowatych ciało ludzkie karłowacieje  jak drzewo. Wszystkie połączenia do odległych części organizmu ulegają zniszczeniu, narządy wykazują objawy niedoboru, funkcje poszczególnych części ciała są ograniczone, aż pewnego dnia całkowicie zawodzą.

Każdy lekarz troszczy się tylko o stan głównych naczyń krwionośnych, system naczyń włosowatych człowieka jest zaniedbywany, chociaż to on napędza cały układ naczyniowy. Przeprowadzony już dawno eksperyment z wysiadywanym przez kilka dni kurzym jajem wykazał, że chociaż wewnątrz jaja serce jeszcze się nie ukształtowało, to istniejące naczynia włosowate pulsowały, zapewniając odpowiedni przepływ krwi. Pokazuje to, jak ważny jest system naczyń włosowatych / kapilar dla całego układu krążenia i zaopatrzenia organizmu.

I tu wkracza OPC. Ze względu na niską lepkość krwi, dzięki niemu wszystkie tkanki są optymalnie zaopatrywane, a cały układ tętnic i żył elastyczny i szczelny.

Ponieważ, razem z witaminą C, uczestniczą w tworzeniu struktury kolagenu naczyń krwionośnych, przepuszczalne naczynia są uszczelniane, co zapobiega powstawaniu obrzęków. Jako, że tętnice połączone są bezpośrednio z sercem a żyły poprzez ruchy mięśni odprowadzają krew żylną do serca, pulsowanie zdrowej tętnicy i oddziaływanie na żyły jest tak istotne.

Wniosek: "Zdrowe tętnice = dobre krążenie żylne". Wyobraźmy sobie zatem stan organizmu człowieka , u którego na skutek złego stanu naczyń krwionośnych i zagęszczonej krwi ręce i nogi nawet głowa są źle ukrwione. Człowiek ma 6,5-7 litrów krwi. I co się dzieje? Większość krwi znajduje się w tułowiu, gdzie tak naprawdę powinna jej być tylko połowa.Serce pompuje, czego wynikiem jest ciśnienie krwi. W chwili, gdy krew zostaje dzięki oligomerycznym proantocyjanidynom rozrzedzona, nogi, stopy i głowa zaczynają się otwierać i krew  rozprowadzana jest po całym organizmie. W konsekwencji ciśnienie krwi spada a poprzezrzadką krew wszystkie przebiegające w niej procesy normalizują się.

Jak Państwo sądzą, dlaczego OPC reguluje tak wiele procesów, jak redukcja cholesterolu, spadek poziomu tłuszczu we krwi a w przypadku cukrzycy także glukozy we krwi ? Cała magia tkwi w rozcieńczonej w sposób naturalny krwi. Jeśli ma się  w żyłach marmoladę, wtedy cukier gromadzi się w nich z dnia na dzień i wciągu kilku dni jesteśmy przecukrzeni. Rzadka krew natomiast z łatwością rozkłada cukier w wątrobie, co w przypadku lepkiej krwi trwa o wiele dłużej. Przykład działania, znam wiele osób, przyjmujących ekstrakt z winogron i kiedy idą one do lekarza, badają krew lub przyjmują zastrzyki, wówczas pierwsza reakcja lekarza brzmi: "Och, ma Pan/Pani taką rzadką krew, przyjmuje Pan/Pani leki rozrzedzające?" "Nie", brzmi odpowiedź  "Biorę jedną kapsułkę opc" i lekarze są zdumieni.

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego nikt do tej pory nie próbował w naturalny sposób uzyskać rzadką krew, bez wielu szkodliwych rozcieńczalników krwi i beta-blokerów. Ale najlepsze w opc z winogron jest to, że potrafi nawet chronić organizm przed niszczycielskim działaniem ubocznym leków. Znam ludzi, przyjmujących do 20 tabletek dziennie, którzy byli w bardzo złym stanie i dzięki substancji z pestek winogron naprawdę rozkwitli. Ponieważ połowa naszej krwi, tj. około 3,5 litrów, przepływa tylko przez bardzo cienkie kapilary, które często mają średnicę czerwonych krwinek, bardzo ważne jest, aby nasza krew była stosunkowo rzadka.

Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej. Ponad 60% ludzi ma gęstą, lepką krew, ryzykując tym samym tworzeniem się zakrzepów krwi. Ponadto wszystkie procesy we krwi przebiegają wtedy bardzo wolno, na przykład dostarczanie tlenu do komórek, metabolizm glukozy, która rozkładana jest przez wątrobę, a także odtruwanie organizmu. Z uwagi na niedostateczne zaopatrzenie organizmu a co za tym idzie również różnych istotnych organów, dochodzi z czasem do nieodwracalnych problemów, zmniejszających wydolność naszego organizmu, a nawet jego całkowitą niewydolność, co może nawet prowadzić do śmierci.

Jedynym sposobem, aby uciec z tego zaklętego kręgu, to rozrzedzić nasz życiodajny płyn, rozcieńczyć krew i zwiększyć jej chłonność. Poprzez przyjmowanie OPC nie wzrasta lepkość krwi. Wyobraźmy sobie, że pijemy wodę i mamy pewną określoną lepkość krwi. Po przyjęciu oligomerycznych proantocyjanidyn krew jest o jedną trzecią bardziej rozrzedzona, niż gdybyśmy pili wodę, a płynność ta utrzymuje się całymi dniami. Jako alternatywę medycyna dostarcza nam środki sztucznie rozrzedzające krew. Miliony osób chorych na serce, zagrożonych powstawaniem skrzepów krwi, biorą te sztuczne leki rozrzedzające krew, nieświadomi, że istnieje coś naturalnego, pięciokrotnie skuteczniejszego w działaniu od  aspiryny.

Zapamiętajmy te fakty i dostarczajmy organizmowi tych naturalnych składników odżywczych, wtedy nie trzeba będzie poddawać się zabiegom chirurgii naczyniowej i połykać żadnej trucizny. Obecnie nie możemy już czerpać tych składników odżywczych z pożywienia, chociażby dlatego, że zawiera ono jedynie znikome ilości witamin i minerałów. Pomidory to odporna na krojenie woda, jabłka zawierają tylko 80% witaminy C, nawet warzywa są zdemineralizowane.

Szczegóły produktu
8 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

OPC ekstrakt z pestek winogron Robert Franz

OPC ekstrakt z pestek winogron Robert Franz

Naturalna moc zawarta w winogronie.

Napisz swoją opinię
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku