Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów wg dostawcy Burbuliukas Jonizatory Wody

Od marau 2017 r. został wprowadzony do sprzedaży nowy model jonizatora AQUATOR mini 1,5 litra (następca modelu PTV), a w czerwcu 2017 r. został wprowadzony do sprzedaży nowy model jonizatora AQUATOR Plus (3-litrowy), a w listopadzie 2019 r. został wprowadzony do sprzedaży AQUATOR VIVO (3 litrowy).

W ofercie firmy są tylko produkty wysokiej jakości, które zostały ocenione nie tylko na rynku litewskim, ale także w wielu innych krajach europejskich. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty i patenty.

Firma Burbuliukas była pionierem elektro-aktywacji chemicznej nie tylko na Litwie, ale i w Europie Zachodniej.

Firma produkuje opatentowane jonizatory wody AQUATOR mini Silver 1,5l (następca modelu PTV-KL), AQUATOR Silver Plus 3l, AQUATOR VIVO Silver 3l, za pomocą których można wyprodukować wodę o trzech różnych właściwościach: alkaliczną, kwasową i srebrną.

Jonizatory wody produkowane są z ekologicznych surowców, w których nie ma szkodliwych składników.

Obudowa jonizatora jest produkowana według zasad i wymagań sanitarnych inspekcji produktów żywności i farmaceutyki.

W produkcji elektrod są używane bardzo rzadko spotykane metale obojętne. Anoda jest wytworzona z tytanu i pokryta mieszanką tlenków rutenu i irydu. Katoda jest wytworzona z nierdzewnej stali medycznej. Membrana przepuszczalna odpowiada wymaganiom, które są stawiane dla substancji używanych w procesie elektro-aktywacji chemicznej.

W produkcji firmy nie ma ani jednego składnika, który szkodziłby środowisku lub zdrowiu człowieka. Urządzenia są ekonomiczne, przyjazne środowisku, odpowiadają wymaganiom ochrony przed elektrycznością. Kupując jonizator wody Klient otrzymuje informację o tym jak używać i nadzorować urządzenie. Okres gwarancyjny na wszystkie produkty wynosi 24 miesiące (2 lata) w opcji Door-to-Door.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Śledź nas na Facebooku