Wszystkie bestsellery
  • Banner

L-Glutamina w proszku 100%

Ocena 

farmaceutyczna forma glutaminy

90,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Opis

Extensor L-GLUTAMINA 100 - wysokiej jakości preparat zawierający farmaceutyczną formę glutaminy.

L-GLUTAMINA 100 jest endogennym aminokwasem o najwyższym stężeniu w komórkach mięśniowych organizmu. Uczestniczy i odgrywa kluczową rolę w wielu podstawowych procesach związanych z metabolizmem.

L-Glutamina 100 skutecznie uzupełnia jej niedobory powstałe na skutek intensywnych treningów siłowych. Prowadzi do nasilenia syntezy białka, przez co powoduje przyrost masy i siły mięśni.

L-GLUTAMINA 100 znacznie przyspiesza procesy regeneracji, podwyższa odporność organizmu oraz poprawia zdolność koncentracji i szybkość reakcji. Odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu stanom przemęczenia (łagodzi jego objawy) i przetrenowania - obniża poziom kwasu mlekowego. Aby spotęgować regeneracyjne działanie L-glutaminy preparat został dodatkowo wzbogacony w witaminę B6, która bierze udział w metabolizmie aminokwasów. Zwiększenie podaży na białko w organizmie sportowców powoduje wzrost zapotrzebowania na tę witaminę dlatego jej suplementacja jest tak ważna. Produkt przeznaczony tak dla sportowców wszelkich dyscyplin, jaki i osób prowadzących aktywny tryb życia.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

L-Glutamina w proszku 100%

L-Glutamina w proszku 100%

farmaceutyczna forma glutaminy

Napisz swoją opinię
18 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku