Wszystkie bestsellery
  • Banner

Witamina C w 100% z dzikiej róży

Ocena 

Wit C, Visanto Jerzy Zięba, Ukryte terapie.

140,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Opis

WITAMINA C W 100% Z DZIKIEJ RÓŻY

SUPLEMENT DIETY - VISANTO

Produkt ten jest częścią NATURY. Nie zawiera żadnego sztucznego składnika.Pojemność:

300gSkładniki:

100% Ekstraktu z dzikiej róży (Rosa Canina) standaryzowanego na 70% witaminy C.Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję  –  2g (1 miarka):

Ekstrakt z dzikiej róży (Rosa Canina) - 2000mg, w tym witamina C 1400mg (1750% - RWS) i 600mg dzikiej róży.Informacja alergiczna:

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych.Ważne:

Produkt nie zawiera przeciwzbrylaczy ani substancji ułatwiających rozpuszczanie, dlatego należy zawartość jednej miarki zalać niewielką ilością wody, rozmieszać, a następnie dopełnić dowolną ilością płynu.


Witamina C z dzikiej róży.

Produkt ten jest suchym, sproszkowanym EKSTRAKTEM z owoców z ekologicznych upraw dzikiej róży. Zawiera naturalne substancje, które powodują, że zawarty w tym preparacie NATURALNIE występujący kwas L-askorbinowy znacznie lepiej się wchłania.


Charakterystyczną cechą tego rodzaju preparatu jest znacznie zwiększona bioaktywność, co ma kluczowe znaczenie dotyczące SKUTECZNOŚCI działania takiego kompleksu.


Często spotyka się zdania, że prawdziwa witamina C, to nie tylko czysty kwas L-askorbinowy. Prawdziwa witamina C jest ZBIOREM różnych substancji, które znajdując się w obecności NATURALNEGO kwasu askorbinowego stanowią o jego pełnej, dobroczynnej biologicznej mocy.

W celu osiągnięcia jak najwyższego stopnia naturalności, oferujemy Państwu ten produkt w formie proszku.


Z tego właśnie powodu NIE ZAWIERA on jakichkolwiek dodatkowych substancji takich jak stabilizatory, przeciwzbrylacze, szkodliwy dla zdrowia stearynian magnezu, tlenek tytanu, sztuczne barwniki, substancje konserwujące, kapsułki czy substancje poprawiające płynność konieczną do właściwego pakowania w kapsułki, czy substancji wybielających lub działających jako lepiszcze.

Oferujemy Państwu produkt, będący częścią NATURY.


Warto wiedzieć !

Wielu producentów deklaruje, że 1 kapsułka zawiera np. 1000mg witaminy C z dziką różą. Kiedy przyjrzeć się dokładnie takim produktom okazuje się, że w jednej kapsułce jest 1000 mg zwykłego kwasu askorbinowego i np. 60mg zmielonej dzikiej róży. W naszym produkcie, w 1000 mg jest 300 mg naturalnej dzikiej róży.  Przy czym w kapsułkowanych formach bardzo często znajduje się niekorzystny dla zdrowia stearynian magnezu czy inne dodatki jak substancje przeciwzbrylające lub barwiące.

Szczegóły produktu
4 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Witamina C w 100% z dzikiej róży

Witamina C w 100% z dzikiej róży

Wit C, Visanto Jerzy Zięba, Ukryte terapie.

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku