Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

ProBio Puder 100g Powiększ do pełnego rozmiaru

ProBio Puder 100g

ProBio Puder™ powstaje w wyniku specjalnej obróbki kawałków skał z dodatkiem pożytecznych mikroorganizmów, odżywki z melasy i zdrowej żywej wody.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

14,00 zł

Zawiera wyjątkowo szerokie spektrum mikroelementów i posiada strukturę umożliwiającą absorbowanie toksycznych substancji, magazynowanie wody i tworzenie korzystnych warunków dla dominacji pożytecznych mikroorganizmów.

Potencjał ProBio Pudru™ umożliwia jego zastosowanie w rolnictwie do regeneracji gleby, wzbogacania podłoży, jako odżywka dla roślin i dodatek do karmy dla zwierząt, w środowisku do oczyszczania wód, w budownictwie do wypierania pleśni, a w postaci dodatku do zapraw i klejów do budowy zdrowego domu.

Z doskonałym skutkiem może być użyty w kosmetyce.

ProBio Puder™ w glebie uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyspieszając jej regenerowanie i wytwarzanie próchnicy. Doskonale nadaje się do bioremediacji gleby.

Do eliminacji zagrzybienia w pomieszczeniach ProBio Puder™ stosuje się poprzez dodanie do zaprawy i farby. Po oczyszczeniu zagrzybionej powierzchni  należy najpierw uzupełnić braki i ponownie pomalować, ale już z dodatkiem 1% ProBio Pudru™. Jako dodatek do materiałów budowlanych ProBio Puder™ absorbuje substancje toksyczne występujące w farbach, klejach, lakietach itp., blokując ich emisję do otoczenia. Eliminuje również zapachy wydzielane przez niektóre materiały budowlane lub wykończeniowe.

Przeciwdziała objawom tzw. syndromu „chorego domu”, czyli absorbuje tok-syczne substancje występujące w takich materiałach jak:
-    farby,
-    lakiery,
-    kleje,
-    cement,
blokując ich emisję do otoczenia.

Eliminuje również zapachy wydzielane przez niektóre materiały budowlane lub wykończeniowe. Przyśpiesza procesy schnięcia materiałów budowlanych i spowalnia proces ich utleniania, „starzenia się”.

Dawkowanie: 1–3% przy przygotowywaniu odpowiedniego materiału do użycia.
ProBio Puder (PBP) sprzyja dobrej kondycji zwierząt. Jest to możliwe dzięki temu, że posiada on zdolność absorbowania szkodliwych substancji. Stosowany w kuwetach dla zwierząt pochłania gazy, m.in. amoniak, obniżając w ten sposób emisję przykrego zapachu. Dobrym rozwiązaniem jest mieszanie go ze zwykłym granulatem toaletowym (jako 10–20% dodatek). Inną skuteczną metodą jest wykorzystanie go jako spodniej warstwy, na którą sypie się granulat.  

ProBio Puder™
można stosować do mycia zębów, jako zasypkę dla niemowląt, puder na twarz czy dłonie.


Składniki: glina, zeolit, bakuhanseki, porcelana, probiotyczne mikroorganizmy SCD ProBio Plus®, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, niechlorowana woda.

ProBio Puder™
jest wolny od wszelkich sztucznych i genetycznie modyfikowanych składników.

Dodatkowe informacje

  • Cena: 14zł / 100g
  • Dostępne pojemności: 100g - 1kg

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

ProBio Puder 100g

ProBio Puder 100g

ProBio Puder™ powstaje w wyniku specjalnej obróbki kawałków skał z dodatkiem pożytecznych mikroorganizmów, odżywki z melasy i zdrowej żywej wody.

Napisz swoją recenzję

CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
 
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej Silor+B

Badania wykazały bardzo dobre działanie łagodzące i kojące preparatu, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł.