Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

Karafki do wody, soków i wina, witalizacja wody, dzbanki, naczynia, wyciskarki do owoców i warzyw

Jest 16 produktów.
Karafki do wody, soków i wina, witalizacja wody, dzbanki, naczynia, wyciskarki do owoców i warzyw

Podkategorie

  • Karafki i dzbanki na wodę oraz inne płyny

    Karafa ALLADIN jest przedmiotem użytkowym o designie zawierającym doskonałą formę, nadającym się wspaniale do codziennego użytku. Przeznaczona jest wyłącznie do napojów zimnych i letnich. Polecana nie tylko na wodę, lecz również na soki i wino.

  • Kubki, szklanki, słomki

    Kubki, szklanki, kieliszki na wodę, soki, wino i inne płyny. Przedmioty użytkowe o designie zawierającym doskonałą formę, nadającym się wspaniale do codziennego użytku. Przeznaczona jest wyłącznie do napojów zimnych i letnich. Polecane do witalizacji płynów.

  • Kieliszki i karafa do wina oraz serwis do herbaty

    Przedmiotem użytkowe o designie zawierającym doskonałą formę, nadającym się wspaniale do codziennego użytku. Karfa polecana na wino oraz wyjątkowy serwis do herbaty.


CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
 
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej Silor+B

Badania wykazały bardzo dobre działanie łagodzące i kojące preparatu, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł.