Wszystkie bestsellery
  • Banner

Betuleco betulina wyciąg z kory brzozy

Ocena 

betulina, BETULECO - preparat wzmacniający.

75,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Betuleco to zawiesina z kory brzozy (betulina).


Brzoza jest szeroko stosowana jako surowiec zielarski, wykorzystujemy sok z brzozy, liście, kore, która zawiera betulinę.  W preparacie betuleco zawierte jest 2% ekstraktu z kory brzozy o działaniu przyspieszającym regenerację skóry. Może być stosowany do przemywania skóry trądzikowej, łojotokowej, a także z występującymi zmianami o podłożu alergicznym i niealergicznym.


Substancje aktywne wyciągu z kory brzozy posiadają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, wzmacniają strukturę włosów, stymulują cebulki do wzrostu. Betuleco można używać przy osłabionych i wypadających włosach, przy łupieżu łojotokowym.


Zastosowanie zewnętrzne betuliny:

Zawiesine betulinową nanieść miejscowo na skórę za pomocą nasączonego wacika lub gazy. W skórę głowy wcierać preparat rozcieńczony z przegotowaną wodą w stosunku 1:10 wzmacnia cebulki włosów, stymuluje odrost włosów w przypadku łysienia plackowatego. Kobietom łysiejącym po porodzie, w łysieniu łojotokowym, wypadaniu włosów po chemioterapii jako skutek działań ubocznych terapi.


Działanie betuleco:

Ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy, przyspiesza regenerację tkanek, działając równocześnie antyseptycznie w przypadku ran trudno gojących się i po oparzeniach. Ponadto przyspiesza ziarninowanie i zabliźnianie się ran, ograniczając wielkość blizny, nie dopuszcza do zwyrodnienia tkanek.


W przypadku zastosowania zewnętrznego na skórę głowy wzmacnia cebulki włosów, stymuluje odrost włosów w przypadku łysienia plackowatego, u kobiet w łysieniu po porodzie, łysieniu łojotokowym, po chemioterapii.


Polecamy również kremy z betuliną od Sylveco:

    - krem brzozowy
    - krem rokitnikowy
    - krem nagietkowy


BETULECO jest 2% zawiesiną wodną ekstraktu z kory brzozy w formie mieszaniny betuliny, kwasu betulinowego oraz lupeolu.

Jest to produkt całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy. Można go stosować zewnętrznie w zależności od potrzeb.


Ekstraktu z kory brzozy wykazuje wiele interesujących właściwości farmakologicznych, jest także cennym surowcam kosmetycznym. Na uwagę zasługuje, to że betulina i kwas betulinowy nie wykazują toksyczności do stężenia 500 mg na 1kg masy ciała, natomiast lupeol nie daje efektów ubocznych po podaniu (per os) dawki 2000 mg/kg.


Przebadany dermatologicznie.


Skład:

woda destylowana, alkohol etylowy 20% obj., ekstrakt z kory brzozy.

Okres trwałości:

24 miesiące od daty produkcji.

BETULECO

dostępny jest w słoiczku o pojemności 100 ml. Do opakowania dołączona jest łyżeczka pomocna przy dawkowaniu.Uwaga !!!


Betuleco wcześniej był preparatem sprzedawany jako preparat do stosowania wewnętrznego (w formie papki do jedzenia lub do picia po wymieszaniu z płynem) tylko dla osób świadomych właściwości betuliny. Zmieniły się przepisy i stał się praparatem do użytku zewnętrznego na skórę.

Każda osoba używająca nie zewnętrznie robi to na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko z własnej woli.

Proszę poczytać informacje i opinie na internecie.betulina - wykazuje korzystne działanie w przypadku wielu schorzeń onkologicznych, wpływa pozytywnie na cały system immunologiczny, regenerację ubytkow i chorych tkanek, ma działanie bakteriobojcze, grzybobojcze, powstrzymuje reprodukcję wirusow (w tym wirusa HIV). Ponadto wywołuje proces APOPTOSIS zdegenerowanych komorek organizmu, poprzez aktywację specyficznych genow odpowiedzialnych za zaprogramowaną śmierć komorek.


Korzystne działanie betuliny stwierdzono między innymi w przypadku:

- raka macicy, jajnikow, piersi, płuc, prostaty, jelita grubego, czerniaka złośliwego,
- zapalenia węzłow chłonnych szyi, piersi,
- zapalenia wątroby (typu C), marskości wątroby,
- boreliozy,
- wzmacnia system immunologiczny (odpornościowy)

- korzystne zwłaszcza dla osob, które nie mogą stosować antybiotykow, po operacjach organizm szybciej się regeneruje.

 

 


UWAGA:

Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Szczegóły produktu
9 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Betuleco betulina wyciąg z kory brzozy

Betuleco betulina wyciąg z kory brzozy

betulina, BETULECO - preparat wzmacniający.

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku