Wszystkie bestsellery
  • Banner

DMSO + siarczan magnezu, 250 ml

Ocena 

Roztwór 60% DMSO + siarczan magnez, ChemWorld

43,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

DMSO Dimetylosulfotlenek z Magnezem (siarczan) – Roztwór 60%, 250 ml

ROZTWÓR 60% (DMSO + MAGNEZ) , DMSO DIMETYLOSULFOTLENEK 99,99% , CZDA ( Czysty do Analizy ) + czysta forma magnezu 50% ( siarczan magnezu )

No właśnie !!! DMSO, tak mnie w skrócie nazywają bo mam długą nazwę dimetylosulfotlenek no i trudną do wymówienia i chyba nie za bardzo mi się też podoba ta nazwa, tylko nikomu o tym nie mówcie, niech to zostanie między nami. Mimo wszystko jest o mnie głośno, moja popularność jest nadzwyczajna i nie przypadkowa. Jestem z tego dumny tym bardziej że należę do rodziny ChemWorld. Nie mogę napisać wszystkiego o sobie, a szkoda, ale jest o mnie wiele artykułów w internecie i są książki i wiele ludzi na świecie o mnie opowiada swoim znajomym. Proszę Wy też rozpowiadajcie o mnie wszystkim, bo zasługuję na to, jestem tak czysty, mocny i przydatny dla ludzi i zwierząt na całym świecie że warto o mnie mówić. Aha jeszcze coś, jestem pozyskiwany z miazgi drzewnej, natura mi jest bliska. Zanim zaczniesz mnie używać zapoznaj się z moimi zdolnościami, polecam a nawet proszę Was najpierw poczytajcie o mnie, a później Kupujcie nie zawiodę Was, taki właśnie jestem.

DMSO (Dimetylosulfotlenek) to organiczny związek z grupy sulfotlenków. Jest naturalną substancją pochodzącą z miazgi drzewnej. DMSO za pośrednictwem tlenu przekształcany jest w MSM (siarka organiczna).

- Czystość DMSO 99.99%
- Butelka Medyczna
- Certyfikat jakości produktu ChemWorld
- Bardzo długa data ważności to minimum 03/2022

DMSO to wysoce polarny rozpuszczalnik organiczny, który miesza się z wodą. Wiele związków, które nie są bezpośrednio rozpuszczalne w wodzie, można rozpuścić za pomocą DMSO w celu utworzenia stężonego roztworu podstawowego, który można dalej rozcieńczyć do żądanego końcowego stężenia w buforze wodnym lub pożywce w momencie użycia.

Aby DMSO nie miało styczności z tworzywem sztucznym lub metalem i było chronione przed światłem słonecznym to jest w specjalnej medycznej szklanej brązowej butli z terminem przydatności, zastosowane specjalne metody produkcji szkła medycznego gwarantują spełnienie wszystkich wymagań aby DMSO było przechowywane w idealnych dla tej cieczy warunkach. Produkt jest zabezpieczony oryginalnym hologramem ChemWorld co gwarantuje oryginalność, czystość i najwyższą jakość produktu.

    OPAKOWANIE: Medyczna szklana butelka z terminem przydatności, około 50 miesięcy od zakupu.
    KONSYSTENCJA: forma czystej cieczy
    SKŁAD: Dimetylosulfotlenek

 – MAGNEZ –– PRODUKT NATURALNY –
W ROZTWORZE DMSO Z MAGNEZEM JEST NASZA NIEZASTĄPIONA FORMA MAGNEZU STARANNIE STWORZONA I WYMIERZONA

Oliwa o wysokiej wartości substancji czynnej bo aż 50% aktywnego magnezu ( siarczanu magnezu MgSO₄ ), polecana przy intensywnym uprawianiu sportów aby utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie organizmu dostarczając regularnie potrzebne dawki magnezu. Oliwa Magnezowa (Olejek Magnezowy) stworzona na bazie siarczanu magnezu (MgSO₄), to idealny produkt dla osób nękanych przez skurcze, żyjących w stresie, cierpiących na niedobór magnezu i siarki. Magnez zawarty w olejku który najlepiej wchłaniany jest przez skórę, został połączony z ultra czystą wodą, co dodatkowo wpływa korzystnie na organizm. Siarczan magnezu potocznie zwany również solą gorzką, solą epsom, solą angielską, ma szeroki wachlarz dobroczynnych właściwości. Swoje działanie zawdzięcza magnezowi, który ma korzystny wpływ na układ nerwowy oraz układ mięśniowy oraz siarce która wpływa na pracę układu krwionośnego, nerwowego, a także na detoksykację organizmu. Oliwa Magnezowa jest przeznaczona do zastosowań zewnętrznych. Zawarta w soli siarka znakomicie wpływa na piękną cerę (również trądzikową), mocne i lśniące włosy oraz twarde, zdrowe paznokcie.

W PRODUKCIE JEST ROZTWÓR MAGNEZU: 50% – dokładność +/-0,5%

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, przepłukać usta wodą. Natychmiast wezwać pomoc medyczną. W razie kontaktu z oczami płukać je dużą ilością wody, niezwłocznie skontaktować się z okulistą. W razie kontaktu ze skórą zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć dokładnie wodą. Zanieczyszczoną odzież natychmiast zanurzyć w wodzie i starannie wypłukać.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

PRODUKT JEST ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ANALITYCZNYM DO SYNTEZ LUB CELÓW DYDAKTYCZNYCH. I MOŻE BYĆ SZKODLIWY DLA ZDROWIA, KAŻDE INNE STOSOWANIE ODCZYNNIKA CHEMICZNEGO JEST NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.


Dane Techniczne – DMSO
Nazwa odczynnika    Dimetylosulfotlenek (DMSO)
Nazwa odczynnika (ang.)    Dimethylsulfoxide
Synonimy    metylosulfinylometan
Gatunek    CZDA
Wzór sumaryczny    C2H6OS
Masa molowa [g/mol]    78,13
Pojemności     250, 500 ml
Numer WE    200-664-3
Numer CAS    67-68-5
Zawartość [%]    99.96
Gęstość     1,1 g/cm³
Rodzaj    sulfotlenek
Wygląd zewnętrzny / postać    bezbarwna ciecz
Rodzaj opakowania    butelka ze szkła brązowego
Termin ważności    minimum 20 miesięcy od dostawy towaru

Dane Techniczne – MAGNEZ
Nazwa odczynnika    Siarczan magnezu
Nazwa odczynnika (ang.)    magnesium sulfate
Synonimy    sól gorzka, sól epson
Gatunek    czysty
Wzór sumaryczny    MgSO4 x 7H2O
Masa molowa [g/mol]    120.415
Pojemność [ml]    250, 500 ml
Numer WE    231-298-2
Numer CAS    10034-99-8
Zawartość [%]    99.50
Gęstość    1,68 g/cm³
Rodzaj    sole
Wygląd zewnętrzny / postać    biały krystaliczny proszek
Rodzaj opakowania    butelka ze szkła brązowego
Termin ważności    minimum 18 miesiące od dostawy towaru

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DMSO + siarczan magnezu, 250 ml

DMSO + siarczan magnezu, 250 ml

Roztwór 60% DMSO + siarczan magnez, ChemWorld

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku