Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

Arthrosil Si-G5, butelka 0,5 L Powiększ do pełnego rozmiaru

Arthrosil Si-G5, butelka 0,5 L


wzbogacony glukozaminą i chondroityną,

Zawartość krzemu 2500 mg na 1 litr płynu

Więcej szczegółów

7 dostępnych

120,00 zł

Obniżka!

-9,00 zł

129,00 zł

 

Arthrosil™ - wzbogacony glukozaminą i chondroityną


 

suplement diety - krzem organiczny Si-G5™ - butelka 0,5 L


Firma Glycan Group w Polsce - konsorcjum zainicjowane i stworzone przez profesora dr Christiana Daniela Assoun, prekursora i genialnego wynalazcy produktów krzemowych, informuje z przyjemnością, że ma status:


Najczystszy produkt.

Całkowicie wolny od parabenów, konserwantów, GMO, oleju palmowego i innych rakotwórczych i toksycznych związków konserwujących.

 

 

Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie.


Wraz z wiekiem ścięgna, mięśnie a także chrząstka stawowa ulega zużyciu. Chrząstka nie może już pełnić swojej roli jako gąbka, która pochłania wstrząsy. Stopniowo, gdy chrząstki zanikają, kości dotykają się i powstaje ból.

 

Dotkniętym chorobami stawom trudno jest utrzymać ciężar ciała: kręgosłupa, bioder, kolan, stóp i dłoni. Wiadomym jest, że mamy 3 rodzaje tkanki stawów : włóknista, chrzęstna i maziowa. Ich wspólną cechą jest obecność tkanki łącznej zawierającej elastynę. Krzem organiczny niezbędny jest do syntezy włókien jako spoiny. Muszą być elastyczne, aby umożliwić ruch i oprzeć się napięciu.


Chondroityna i glukozamina 

to substancje wytwarzane w procesach biochemicznych przez nasz organizm. Niestety, wraz z wiekiem starzejemy się, nasze narządy wewnętrzne się zużywają , ilość powstającej glukozaminy ulega znacznemu zmniejszeniu, co powoduje, że kości stają się cieńsze i bardziej kruche, zmniejsza się także ilość mazi stawowej, która chroni stawy przed nadmiernym naciskiem, tarciem i ścieraniem się kości. To powoduje, że chrząstka, wiązadła i ścięgna ulegają przewlekłym zapaleniom, które wywołują nieznośny ból i usztywnienie stawów. Na stan zdrowia naszych kości, chrząstek czy mięśni ma wpływ wiele czynników, m.in. duży i częsty wysiłek fizyczny  ( np. sportowcy), sposób odżywiania, nasz wiek oraz sposób, w jaki o nie dbamy.

 

- Siarczan chondroityny stymuluje substancje produkujące proteoglikany i poprawia regenerację uszkodzonych chrząstek stawowych. Jako główny składnik substancji międzykomórkowej chrząstki wspomaga tkankę łączną, dzięki czemu organizm ludzki jest bardziej odporny na kontuzje. Chrząstka chroni kości przed przemieszczaniem się względem siebie i wspomaga redukcję tarcia.

 

Niedostatek chondroityny przyczynia się do bólu stawów i objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Niedobór może być również czynnikiem w zespole suchego oka, łuszczycy i choroby wieńcowej.

 

Siarczan glukozaminy

jest niezwykle istotny dla stabilizacji macierzy chrząstki - stymuluje syntezę cząsteczek, które służą jako środek poślizgowy. 

 

Glukozamina 

ma znaczący wpływ na zapobieganie procesom degeneracyjnym narządu ruchu i jest substancją podwyższającą odporność. Stanowi cenny środek pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych, bólów, artretyzmu czy reumatyzmu, w regeneracji dysków międzykręgowych. Ma znaczny udział w utrzymaniu dobrego stanu chrząstek, ścięgien oraz paznokci. Wartym zauważenia jest też działanie gojące i poprawiające funkcjonowanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego (np.przy obniżonej perystaltyce, nieżytach, wrzodach żołądka i jelit).

 

Tak więc, kombinacja tych substancji ma bardzo dobry wpływ w przypadkach zaburzeń pracy ścięgien, mięśni, układu mięśniowo-szkieletowego, zapalenia stawów i reumatyzmie.


Stosowanie:

Miarka - 30 ml na dzień,

korzystne są dwie porcje - w zależności od potrzeb.

 

Arthrosil ™ można dodać do dowolnego napoju lub pić bezpośrednio z miarki.
Nie ma żadnych przeciwwskazań. Jedna porcja całkowicie pokrywa dzienne zapotrzebowanie na krzem, (30-50 mg i więcej, w zależności od stanu zdrowia), chondroitynę i glukozaminę.


Miarka 30 ml płynu zawiera:

75 mg krzemu organicznego Si-G5™ 

335 mg siarczanu chondroityny 

335 mg siarczanu glukozaminy


Skład:

Woda oczyszczona, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, krzem organiczny, stabilizowany choliną.
- krzem organiczny Si-G5™ - 2500 mg /1 litr,

- siarczan chondroityny: 10 g / 1 litr,

- siarczan glukozaminy: 10 g / 1 litr


Informacje:

 

Arthrosil™ to Krzem Organiczny Si-G5™ wzbogacony glukozaminą i chondroityną

- Jest pozbawiony toksyczności,

- Nie powoduje żadnych efektów ubocznych,

- Nie ma żadnych przeciwwskazań do jego używania,

- Może być stosowany z innymi terapiami, w tym alopatycznymi,

- Może być używany przez dłuższy czas,

- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji,

- Trzymać poza zasięgiem dzieci,

- Przed użyciem wstrząsnąć

- Przechowywać po otwarciu w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.


UWAGA!

Pragniemy zwrócić uwagę , że nasze produkty wolne są od parabenów i innych chemicznych konserwantów. Smak cierpki, gorzki i lekko kwaśny jest normalny i nie stanowi o zmianie właściwości produktów. W żadnym wypadku nie oznacza produktu nie nadającego się do spożycia. Także zjawisko uwalniania się pewnej ilości powietrza ( lekkie syczenie) w trakcie otwierania butelki jest zjawiskiem normalnym. Ewentualna niewielka wypukłość butelki nie świadczy o wadzie produktu. Ważnym jest, aby po otwarciu butelki przechowywać ją w chłodnym i zaciemnionym miejscu najlepiej w lodówce.


Możliwe jest rozcieńczanie dziennej porcji w szklance wody lub dowolnego napoju aby zniwelować ewentualną gorycz.


Wszystkie nasze preparaty produkowane są także zgodnie z etykietą Green Nature. Oznacza to, iż składniki użyte do produkcji pochodzą z roślin dziko rosnących, zbieranych w obszarach chronionych .


Etykieta ta gwarantuje  także produkty bez : 

pestycydów, dioksyn , PCB , furanu, nawozów chemicznych, cząsteczek syntetycznych, GMO, konserwantów chemicznych, produktów pochodzenia petrochemicznego, metali ciężkich i toksycznych (tak często spotykanych w wielu produktach przeznaczonych dla ludzi.  

 


Produkty, które proponujemy, są formą produktów dobrego samopoczucia i w żaden sposób nie mogą być uznane za lekarstwa. Są  naturalne. Jednak prosimy o skonsultowanie się z lekarzem, który precyzyjnie określi potrzeby Państwa organizmu na suplementy diety. Produkty te mogą być uzupełnieniem leczenia bez interakcji z lekarstwami. Suplementy diety powinny być wykorzystywane jako część zróżnicowanej diety i stylu życia. Partner HZ Ltd/Glycan Group nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za wszelkie niedogodności wynikające z niewłaściwego użycia naszych produktów.


UWAGA: Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Arthrosil Si-G5, butelka 0,5 L

Arthrosil Si-G5, butelka 0,5 L


wzbogacony glukozaminą i chondroityną,

Zawartość krzemu 2500 mg na 1 litr płynu

Napisz swoją recenzję

Wkrótce nastąpi zmiana sklepu na Nową Wersją.


Wtedy proszę o założenie nowego konta.


Przepraszamy za utrudnienia.Prawna definicja suplementów diety:


Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety o pewne składniki pokarmowe.

Jest skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych

oraz innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzanym do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie.

 

Z wyłączeniem produktów posiadających właściwości produktu leczniczego w rozumieniu przepisów prawa farmaceutycznego (art. 3 ust. 3 pkt 39 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia).

 

Suplementy diety nie są lekarstwami, ale dobrowolnym dodatkiem do codziennej diety, ponieważ przemysłowa uprawa żywności pozbawia jej części składników odżywczych.

CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.