Wszystkie bestsellery
  • Banner

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Ocena 

Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego
Hartmut P. A. Fischer

44,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego.
Hartmut P. A. Fischer
 
To naturalny środek leczniczy, który nadaje się do leczenia chorób poważnych i wywołujących silne bóle oraz do łagodzenia i zwalczania dolegliwości, które dopadają nas codziennie. Od dawna jest stosowany przez wojskowych i sportowców przy różnego rodzaju kontuzjach. Teraz jest dostępny dla każdego. DMSO – Twój sposób na zdrowie.
 

    ISBN: 978-83-64278-80-8;
    Ilość stron: 360;
    Oprawa: miękka;
    Data ostatniego wydania: 2015;
    Nr wydania: I;

 
Naturalny środek leczniczy i wspomagający zdrowie

DMSO (dimetylosulfotlenek) to bezwonny płyn, który jest naturalnym produktem pozyskiwanym z drewna. W licznych badaniach naukowych wykazał on dużą ilość leczniczych zastosowań i dobroczynnych oddziaływań na ludzki i zwierzęcy organizm. Może wchłaniać się przez skórę, być spożywany jako rozcieńczona mieszanka do picia, podawany w formie zastrzyków lub infuzji. Z powodu jego szczególnej zdolności do wnikania w skórę bez uszkadzania jej, chętnie używany jest w maściach, żelach, plastrach i tynkturach.


Dostępność i zastosowanie

To naturalny środek leczniczy, który nadaje się do leczenia chorób poważnych i wywołujących silne bóle oraz do łagodzenia dolegliwości, które dopadają nas codziennie. Z powodu braku jakichkolwiek skutków ubocznych, z powodzeniem może być stosowany przez całą rodzinę, Jest środkiem tanim i łatwo dostępnym.


Szeroki zakres działania

DMSO hamuje stany zapalne, działa bakteriobójczo, zwalcza grzyby i wirusy, wiąże uszkadzające komórki wolne rodniki, wspomaga system immunologiczny i powoduje szybkie gojenie ran, nawet obrażeń spowodowanych promieniowaniem rentgenowskim czy mrozem.
Udowodniono lecznicze działanie DMSO w schorzeniach takich jak: artretyzm, uszkodzenia kręgosłupa, choroby psychiczne, zespół Downa, siniaki, stłuczenia, zwichnięcia, nowotwory w tym włókniaki czy guzy mózgu. Jest pomocny przy chorobach neurodegeneracyjnych takich jak demencje, Parkinson czy SM. Od dawna jest stosowany przez wojskowych i sportowców przy różnego rodzaju kontuzjach. Teraz jest dostępny dla każdego.


DMSO – Twój sposób na zdrowie.

pobierz fragment książki

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego
Hartmut P. A. Fischer

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku