Wszystkie bestsellery
  • Banner

Cud oleju kokosowego - Bruce fife

Ocena 

Dobroczynne własciwości kokosa.

26,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

Cud oleju kokosowego - Bruce Fife

Poznaj uzdrawiająca moc najzdrowszego oleju na Ziemi, udokumentowaną przez eksperta w tej dziedzinie. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Vital. Dr Bruce Fife uważa, że stosowanie oleju koksowego zapobiega rozwojowi chorób układu serca. Olej kokosowy wzmacnia tętnice, chroni przed wolnymi rodnikami oraz infekcjami.


Tłuszcz z kokosa może być dobrą alternatywą dla antybiotyków, ze względu na działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Dzięki olejowi kokosowemu łatwiej nam schudnąć, pomaga też w pielęgnacji skóry i włosów. Dietę warto uzupełnić o tłuszcz z kokosa, dlatego dr Fife podaje przepisy na dania z tym składnikiem.


Dr Bruce Fife

Dietetyk, naturopata, specjalista w dziedzinie badań nad olejem koksowym, nazywany jest Doktorem Kokosem.


Cudowny olej kokosowy

Po wielu latach badań nad tłuszczami odkryto, że olej kokosowy należy do grupy dobrych tłuszczy, które mają zbawienny wpływ na zdrowie. Olej kokosowy można wykorzystać w leczeniu tak pospolitych chorób, jak grypa czy łupież, jest też skutecznym lekiem na poważne zmiany skórne, padaczkę, zapalenie wątroby typu C i HIV/AIDS. Spożywanie oleju zapobiega chorobom układu krążenia. Tłuszcz kokosowy można bezpiecznie spożywać, ponieważ jest szybko spalany przez organizm i nie wspiera procesów tworzenia się cholesterolu.


Fragment książki

Choroby serca, udar i miażdżyca stanowią przyczynę niemal połowy wszystkich zgonów w najbardziej rozwiniętych krajach. Statystycznie prawie jedna osoba na dwie, które znasz, umrze na jedną z tych chorób układu krążenia. W przeciwieństwie do nich, ci ludzie z całego świata, którzy jedzą najwięcej kokosów, najrzadziej zapadają na te straszne choroby.


Przykładowo, jeszcze kilka lat temu ludzie zamieszkujący Sri Lankę stosowali olej kokosowy do wszystkich potraw. Każda osoba spożywała ekwiwalent 120 kokosów rocznie. Pomimo dużego spożycia oleju kokosowego, choroba serca występuje tam stosunkowo rzadko. Tylko jeden zgon na 100 tysięcy był spowodowany chorobą serca.

 

    ISBN: 978-83-64278-19-8;
    Ilość stron: 267;
    Oprawa: miękka;
    Data wydania: 2014;
    Nr wydania: V;

Szczegóły produktu
2 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Cud oleju kokosowego - Bruce fife

Cud oleju kokosowego - Bruce fife

Dobroczynne własciwości kokosa.

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku