Wszystkie bestsellery
  • Banner

LyCin ze stewią dr. Rath Program wzbogacający 420 g

Ocena 

program wzbogacający dla zdrowia komórek, LyCin wspomaganie tkanki łącznej,

155,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Lycin program wzbogacający dla ochrony komórek, ich odbudowy i źródło bioenergii dr. Ratha.


 
Witamina C wspomaga budowe tkanki łącznej,
 

LyCin zapewnia dodatkowy dopływ tych komórkowych składników odżywczych, które wspomagają procesy przemiany materii i własny system obronny organizmu.

Naturalny preparat od dr Ratha Lycin jest dietetycznym środkiem odżywczym w formie proszku, zawierającym kombinację następujących składników: witaminy C i aminokwasu - lizyny. W określonych sytuacjach życiowych, przy wzrastającym zapotrzebowaniu organizmu te składniki odżywcze wspomagają ważne etapy przemian metabolicznych.

Czy wiesz, że witamina C i lizyna są niezbędnymi składnikami, których Twój organizm nie jest w stanie sam wytwarzać, a codzienna dieta jest niewystarczającym źródłem?

L-lizyna należy do aminokwasów egzogennych - jej poziom w organizmie musi być w sposób ciągły uzupełniany przez pożywienie lub dodatki dietetyczne. Jest to tym bardziej istotne, ponieważ lizyna jest składnikiem kolagenu i kluczową molekułą w zapewnieniu stabilności kolagenowej. Dzięki swoistym właściwościom wpływa hamująco na enzymy odpowiedzialne za rozpad tkanki łącznej.

Prawie wszystkie aminokwasy mogą występować w postaci dwóch izomerów optycznych - "L" i "D". Jednak w białkach i peptydach spotykanych w organizmach żywych występują wyłącznie L-aminokwasy. Jest to ogromne, naturalne ułatwienie dla tysięcy procesów syntezy.
Jak skuteczna jest ta zasada - niech świadczy chociażby biologiczna przyswajalność znanego kwasu mlekowego (np. w jogurtach) - jego lewoskrętna D-forma jest znacznie wolniej rozkładana i źle wykorzystywana przez organizm. Dlatego też należy z pewnym niedowierzaniem przyjąć zapewnienia producentów żywności o naturalności produktu, w którym zastosowano formę "D".
Witamina C jest odpowiedzialna za produkcję kolagenu i innych molekuł tkanki łącznej w komórkach.

Lycin zawiera również kompleks bioflawonoidów cytrusowych, wspomagających regenerację i funkcję witaminy C w organizmie.Ogromną zaletą preparatu jest jego forma - w postaci proszku, którą nasz organizm szczególnie dobrze wchłania i wykorzystuje. W przypadku stosowania wysokich dawek produktu może wystąpić szczególnie nasilony ruch robaczkowy jelit. Jest to jednak tylko oznaką osiągnięcia górnej granicy nasycenia składnikami odżywczymi.

Lycin jest dodatkowym programem składników odżywczych, naturalnie wspomagającym budowę i ochronę tkanki łącznej. Wraz z Formułą podstawową Vitacor Plus i innymi Formułami Uzupełniającymi stanowi o zdrowej funkcji tkanki łącznej.

Sposób użycia:
U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki LyCin razem z posiłkami, starannie rozpuszczoną w wodzie, soku czy herbacie. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia. Produkt ma neutralny smak.

Dawkowanie:
dorośli:
3 x dziennie 1 miarka

Opakowanie zawiera 420 g proszku
1 miarka = ok. 5 g

1 miarka zawiera:
witamina C witamina C 1000 mg
L-lizyna 1000 mg
bioflawonoidy cytrusowe 200 mg

Produkt jest nowy i oryginalnie zapakowany.

 

medycyna komórkowa Dr.Rath, udzielamy zainteresowanym osobom informacji oraz posiadamy więcej produktów.

Szczegóły produktu
3 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

LyCin ze stewią dr. Rath Program wzbogacający 420 g

LyCin ze stewią dr. Rath Program wzbogacający 420 g

program wzbogacający dla zdrowia komórek, LyCin wspomaganie tkanki łącznej,

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku