Wszystkie bestsellery
  • Banner

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml

Ocena 

Srebro łagodzi trądzik i inne problemy skórne.

49,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Srebrny tonik antybakteryjny Ag 123 z Kielc firmy Invex Remedies.

Srebro monojonowe jest mniejsze cząsteczkowo od srebra koloidalnego i dlatego oczyszcza oraz chroni skórę skuteczniej. Przywracając jej naturalny zdrowy wygląd.

Dzięki tym właściwością tonik doskonale działa na skórę, pomaga w chorobach grzybiczych, bakteryjnych zmianach skórnych, choróbach łojotokowych.

Łagodzi i redukuje podrażnienia, przyśpiesza ich gojenie. Szczególnie tonik srebrny polecany jest do skóry trądzikowej.

Sposób użycia toniku antybakteryjnego:
    - Na oczyszczoną skórę nanieść mgiełkę srebrną rozpylaczem i pozostawić do wyschnięcia.
    - Nie stosować dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Składniki srebra Ag123:
    - aqua,
    - pvp,
    - allantoin,
    - silver Acetate.

Preparat testowany dermatologicznie z pozytywnym skutkiem:

    - Skuteczność została potwierdzona testami in vivo.
    - Testowany dermatologicznie.
    - Nie zawiera parabenów.
    - Nie zawiera alkoholu, nie wysusza skóry.

Ciekawostki o srebrze koloidalnym używanym w przeszłości - historia srebra.

    - Zabija skutecznie ponad 650 gatunków bakterii.
    - Niszczy wirusy i grzyby.
    - Wspaniały preparat wspomagający i w przypadku uczulenia na lek - zastępujący antybiotyki.
    - Bakterie, wirusy oraz patogeny mają problem ze srebrem. Nie mogą się na srebro uodpornić.
    - Brak toksycznego działania, nieszkodliwy ale skuteczny.
    - Bardzo wysoka przyswajalność dzięki rozmiarom cząsteczek poniżej 1 nanometra.
    - Brak przeciwwskazań w zastosowaniu.
    - Srebro znane i cenione od stuleci w wielu kulturach świata.


Pierwiastek Ag - symbol chemiczny srebra.

Zalecane przez specjalistów tej dziedziny optymalne stężenie jonów srebra to 2,5 - 5 ppm (2,5 - 5 mg Ag/litr), które w ciągu kilku minut zabijają wszystkie bakterie (ponad 650) i inne mikroby m.in. takie jak:
    - Staphylococcus aureus,
    - Escherichia coli,
    - Salmonella tyfus,
    - Salmonella Arizona,
    - Salmonella typhimurium,
    - Streptococcus pneumonic,
    - Streptoccus pyogenes,
    - Klebisella pneumonic i inne.

Preparat ag123 zawiera 123 mg srebra monojonowego w litrze roztworu. Dzielimy to stężenie przez 2,5 - 5 i otrzymujemy, że nowo opracowany biobójczy preparat możemy rozcieńczyć 25 - 50 krotnie (również bardzo wydajny !).

Tonik antybakteryjny jest nietoksyczny dla ludzi, zwierząt, ptaków, ryb i roślin. Można go stosować różnorako w zależności od inwencji twórczej użytkownika. Zabija bakterie Gram (+) i Gram (-), pleśnie, grzyby i glony, a nawet wirusy. Powyższe mikroby nie nabierają odporności na preparat Ag123, w przeciwieństwie do znanych antybiotyków.
 
Międzynarodowe Organizacje Medyczne ustaliły, że dzienna dawka srebra dla człowieka to 0,005 mg/kg/dobę. Przyjmując, że średnia waga człowieka to 70 kg - otrzymujemy 0,35 mg/dobę.

Biobójczy mechanizm działania polega na tym, że bardzo rozdrobnione jony Ag+ przenikają przez błony komórkowe mikrobów i blokują ich potencjał elektryczny, a tym samym rozmnażanie, a tym samym bakterie nie uodparniają się !

Bakterie i inne mikroby bardzo szybko uodparniają się na klasyczne antybiotyki, które nadmiernie zalecamy i stosujemy. Polska jest na drugim miejscu na świecie pod względem zużycia antybiotyków na mieszkańca.

Z uwagi na powyższe Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opracowuje globalną strategię ograniczenia stosowania antybiotyków w rolnictwie, weterynarii i leczeniu ludzi. W zamian proponuje stosowanie preparatów, na które chorobotwórcze mikroorganizmy się nie uodparniają.

Do takich m.in. należy srebro, zwłaszcza w postaci superaktywnych jonów jak np. Ag 123. W USA Administracja ds. leków i żywności (FDA) rejestruje i zaleca stosowanie wszystkich form srebra (poza azotanami, które są redukowane przez bakterie do trujących azotynów, a te w połączeniu z aminami, aminokwasami tworzą rakotwórcze związki - nitro i nitrozaminy).

Wychodzące niejako naprzeciw trendom światowym srebro Ag jest preparatem, który spełnia wszystkie stawiane wymagania (nie zawiera azotanów), jest najbardziej rozdrobnione i związane z biopolimerem przez co wielokrotnie zwiększona jest aktywność biobójcza.

Ag123 z pełnym powodzeniem można stosować do użytku zewnętrznego, ponieważ posiada szerokie spektrum właściwości biobójczych, a jednocześnie wykazuje brak toksyczności dla ludzi. Ponadto jest niezbędny jako źródło ultramikroelementów do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego czy zwierzęcego.

Największą sensacją są najnowsze publikacje, które informują, że bardzo rozdrobnione srebro w organizmach ludzkich czy zwierzęcych przyczynia się do wytwarzania komórek macierzystych w ilości i jakości niezbędnej do naprawy uszkodzonego organu !


UWAGA:
Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml

Srebrny tonik antybakteryjny - Ag 123 na trądzik 100ml

Srebro łagodzi trądzik i inne problemy skórne.

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku