Wszystkie bestsellery
  • Banner

Węgiel aktywny z kokosa " FOOD GRADE" proszek 200 g

Ocena 

węgiel aktywny pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego

30,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Opis

Węgiel aktywny z kokosa " FOOD GRADE" proszek 200 gWysokiej, spożywczej jakości (FOOD GRADE) węgiel aktywny pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego, charakteryzujący się dużą powierzchnią absorpcyjną

 

Składniki w 1/4 miarki:

Węgiel aktywny 300 mg

 
Składniki:

węgiel aktywny z kokosa.Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1/4 miarki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób użycia: 1/4 miarki produktu wymieszać z niewielką ilością wody i wypić.Produkt nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Działanie:

- wykazuje właściwości adsorbujące
- przeciwdziała nadmiernej akumulacji gazów jelitowych
- poprawia komfort trawienny

Węgiel aktywny to pierwiastkowa postać węgla, charakteryzująca się bardzo dużą porowatością. Dzięki istnieniu rozległej sieci porów, węgiel taki posiada bardzo dużą powierzchnię właściwą (nawet ponad 3000 m2/g). Takiej aktywacji węgla dokonuje się poddając węgiel działaniu wysokiej temperatury przy ograniczonym dostępie powietrza.


Dzięki tak rozbudowanej powierzchni, węgiel aktywny posiada znakomite właściwości adsorpcyjne (adsorbent) i jest w stanie wiązać powierzchniowo i neutralizować wiele substancji. Ponadto jako adsorbent znalazł zastosowanie również w kosmetyce (maseczki oczyszczające skórę), w środkach higienicznych (wybielające pasty do zębów) czy w wielu innych dziedzinach jako środek filtrujący (np. w akwarystyce)

 

Pochodzenie węgla aktywnego

Wiele produktów na rynku opartych jest na niskiej jakości, technicznym węglu aktywnym otrzymywanym z węgla drzewnego lub kopalnego, które nie są przeznaczone do celów konsumpcyjnych, lecz do zastosowań przemysłowych czy technicznych. Ze względu na niską klasę czystości użytego węgla, mogą one zawierać szkodliwe dla zdrowia substancje. Najbezpieczniejszym źródłem czystego węgla aktywnego z przeznaczeniem do konsumpcji są łupiny orzechów kokosowych.

Węgiel aktywny Aliness pozyskiwany jest z łupin orzecha kokosowego, z przeznaczeniem jako składnik suplementów diety. Pochodzi od wiodącego, europejskiego dostawcy i jest produkowany w jednym z jego zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na Sri Lance, w Tajlandii i w Indonezji.
Może być też stosowany do wybielania zębów.


Aktywowany w gorącej parze wodnej (a nie w kwasach).

Zawartość opakowania netto:

200g

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Węgiel aktywny z kokosa " FOOD GRADE" proszek 200 g

Węgiel aktywny z kokosa " FOOD GRADE" proszek 200 g

węgiel aktywny pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku