Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki Burbuliukas Jonizatory Wody

Firma Burbuliukas została założona w 1995 roku. Głównym celem firmy jest tworzenie wyrobów przeznaczonych dla każdego, kto chce żyć zdrowo. Za pomocą jonizatorów uzdatniona woda w sposób naturalny wspomaga organizm wyzwalając jego naturalną siłę, pomaga w utrzymaniu harmonii ciała każdego dnia.

W marcu 2017 r. został wprowadzony do sprzedaży nowy model jonizatora AQUATOR mini 1,5 litra (następca modelu PTV), a w czerwcu 2017 r. został wprowadzony do sprzedaży nowy model jonizatora AQUATOR Plus (3-litrowy), a w listopadzie 2019 r. został wprowadzony do sprzedaży AQUATOR VIVO (3 litrowy).

W ofercie firmy są tylko produkty wysokiej jakości, które zostały ocenione nie tylko na rynku litewskim, ale także w wielu innych krajach europejskich. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty i patenty.

Firma Burbuliukas była pionierem elektro-aktywacji chemicznej nie tylko na Litwie, ale i w Europie Zachodniej.

Firma produkuje opatentowane jonizatory wody AQUATOR mini Silver 1,5l (następca modelu PTV-KL), AQUATOR Silver Plus 3l, AQUATOR VIVO Silver 3l, za pomocą których można wyprodukować wodę o trzech różnych właściwościach: alkaliczną, kwasową i srebrną.

Jonizatory wody produkowane są z ekologicznych surowców, w których nie ma szkodliwych składników.

Obudowa jonizatora jest produkowana według zasad i wymagań sanitarnych inspekcji produktów żywności i farmaceutyki.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Śledź nas na Facebooku