Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

Witamina C, Kwas L-askorbinowy 1000g Powiększ do pełnego rozmiaru

Witamina C, Kwas L-askorbinowy 1000g




Czysty 99,5%. 

Więcej szczegółów

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł

Kwas askorbinowy250g

 

Nazwa: Kwas L-askorbinowy

Synonimy: Naturalny Kwas askorbinowy. Witamina C. Kwas askorbowy

Gatunek: Czysty bez domieszek i dodatków

Czystość: Czysty min 99,5%

Wzór chemiczny: C6H8O6

Nr CAS: 50-81-7

Nr WE: 200-066-2

 

Dostępne opakowania: 1000g


Określenie w tytule aukcji kwasu askorbinowego mianem lewoskrętnego jest wyłącznie nazwą handlową i nie oznacza to, że witamina C jest lewoskrętna, jest to określenie używane potocznie i merytorycznie niewłaściwe, w związku z w/w produkt nie posiada właściwości innych niż tożsame z właściwościami kwasu askorbinowego.


UWAGA:

Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny (źródło: *- wikipedia i internet) i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.



Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Witamina C, Kwas L-askorbinowy 1000g

Witamina C, Kwas L-askorbinowy 1000g




Czysty 99,5%. 

Napisz swoją recenzję

CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
 
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej Silor+B

Badania wykazały bardzo dobre działanie łagodzące i kojące preparatu, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł.