Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jonizator Powietrza BIO "Plasma Ionfresher" JP-212

Ocena 

Plazmowy jonizator powietrza

286,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

Plazmowy Jonizator Powietrza JP-212 II


PLASMA IONFRESHER® JP 212,

220-240VAC, częstotliwość 50/60, zasilanie zewnętrzne: 12V.

Ilość jonów na cm3 - ok. 12.000.0000

Plasma IONFRESHER® AIR PURIFIER

12.000.000 jonów na cm3

JP-212 II Generacji

oczyszczacz-powietrza-plazmowy


Co to jest Plasma?

Jest często nazywana „czwartym stanem skupienia”, pozostałe trzy to stan stały, ciekły oraz gaz. Gdy wystarczająca ilość atomów jest zjonizowana, aby znacząco zmienić elektryczną charakterystykę gazów, wtedy powstaje plazma. IONFRESHE® wykorzystuje PLAZMĘ w celu usunięcia odoru, kurzu, roztoczy, dymu papierosowego, zanieczyszczeń bakteryjnych i chemicznych w powietrzu.

PLASMA IONFRESHER® jest innowacyjnym jonowym oczyszczaczem powietrza różniącym się od standardowych modeli. Nie posiada wentylatora, lecz urządzenie może wytwarzać świeżą bryzę. Jest to właśnie fenomen PLAZMY tworzącej zjonizowana bryzę. Ze względu na wbudowany panel zbierający zanieczyszczenia nie ma konieczności instalowania żadnych filtrów.

Cząstki zanieczyszczeń w powietrzu są przyciągane i zatrzymywane wewnątrz wbudowanego panelu. Liczne jony ujemne wytwarzane przez urządzenie odświeżą powietrze wewnątrz pomieszczeń oraz przyciągną magnetycznie inne cząstki powodując, że staną się zbyt ciężkie, aby być przenoszone przez powietrze.

Użycie IONFRESHER jest szczególnie rekomendowane
w pomieszczeniach z komputerami, telewizorami itp. gdzie ciepło oraz pole magnetyczne generowane przez te urzadzenia tworzą kurz oraz zanieczyszczenia przenoszone wraz z powietrzem.

IONFRESHER® cicho i efektywnie polepszy jakość powietrza oraz środowisko w pomieszczeniach do 60m2.
Podczas pracy IONFRESHER® poczujesz świeży powiew od  przodu urządzenia. Jest to oczyszczone powietrze wraz z jonami ujemnymi.


 
Zastosowanie jonizatora:

Używaj w pokojach gościnnych, sypialniach, restauracjach, czytelniach, pomieszczeniach z komputerami, telewizorami oraz innych pomieszczeniach w celu usunięciu kurzu, roztoczy, bakterii, pyłków kwiatowych, dymu papierosowego, nieprzyjemnych zapachów itp.

 
Jak wykonać czyszczenie jonizatora:

Unikalnie zaprojektowany wsad zawiera panele zbierające kurz oraz generator jonów ujemnych. Wsad można łatwo wyciągać i wyczyścić. Wbudowane wytrzymałe i nierdzewne panele mogą zostać ponownie użyte po oczyszczeniu. Wbudowany generator jonów ujemnych może zostać wyczyszczony w celu zapewnienia najwyższej efektywności jego działania. Wbudowana dioda sygnalizuje moment kiedy panel należzy wyczyścić. Częstotliwość czyszczenia to 7-14 dni.

 

Sposób czyszczenia:

czyszczenie-jonizatora 

 

Specyfikacja:

Wymiary: 15 cm x 9 cm x 28 cm

Waga: 690 g (główne urządzenie)

Zasilanie (zasilacz w zestawie):

220-240VAC, częstotliwość 50/60

zasilanie zewnętrzne: 12V

Zasięg działania: do 100m2

Pobór mocy: 1,5WW zestawie specjalna szczotka do czyszczenia wsadu

Ilość jonów mierzona bezpośrednio przy urządzeniu na cm3 - ok. 12.000.0000 !

Ilość jonów na cm3 mierzona w pomieszczeniu 50m2 - ok. 2.000.0000 !

Gwarancja 24 msc.

Jeżeli chcemy użyć urządzenia w pomieszczeniu mniejszym np. 20m2 warto wyposażyć się w niezależny wyłącznik czasowy. Jesteśmy na nim ustawić czas w taki sposób że będzie on sterował pracą urządzenia i odcinał zasilanie samoczynnie. W pokoju 20 m2 jonizator powinien pracować 1/2h, 2h przerwy. W pokoju 30m2 może pracować 1h, 2h przerwy. Programator jest dostępny w naszym sklepie w zakładce akcesoria.

Szczegóły produktu
2 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Jonizator Powietrza BIO "Plasma Ionfresher" JP-212

Jonizator Powietrza BIO "Plasma Ionfresher" JP-212

Plazmowy jonizator powietrza

Napisz swoją opinię
11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku