Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

Kudzu Root White 50 kap. / 500mg Powiększ do pełnego rozmiaru

Kudzu Root White 50 kap. / 500mg


skrobia kudzu dla dzieci.

Więcej szczegółów

7 dostępnych

25,00 zł

KUDZU ROOT skrobia 50 kap. / 500mg

 

Kudzu Vine Pueraria Lobata jest rośliną jadalną, występującą w Ameryce i Azji. Korzeń tej rośliny posiada dużą zawartość skrobi bogatej w związki zwane izoflawonoidami. Stosuje się go w diecie oraz przy wspomaganiu wielu dolegliwości.


Zawarte w Korzeniu jadalnej rośliny Kudzu, pueraria lobata, izoflawony: pueraryna, daidzyna i daidzeina, wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu.


Wspomagają redukcję napięcia nerwowego i zmęczenia. Łagodzą chęć sięgania po używki, słodycze, alkohol i nikotyne.


Ma działanie  neuroprotekcyjne, łagodzi depresje, bezsennosć. Przeciw mutacji komórek w nowotworowe, wzmacnia układ odpornościowy.


Korzeń Kudzu ma odczyn zasadowy, wspomaga trawienie, oczyszcza organizm, reguluje apetyt. Nie zawiera glutenu ani laktozy.


PRZEZNACZENIE:
Izoflawony zawarte w Korzeniu Kudzu wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu. Są pomocne w łagodzeniu chęci nadmiernego sięgania po produkty uzależniające. Wspomagają układ nerwowy i trawienny.


Dawkowanie:
2 - 4 kapsułki dziennie, można ją otworzyć i dodać do potrawy.

Zawartość:
Opakowanie 50 kapsułek.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

 

GIS-HŻ-4433-G-86/ES/01

Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Składniki:
Kapsułka 500mg zawiera:
Korzeń Kudzu Skrobia              500 mg


Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci.

Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Wpływa na funkcję trawienia i fizjologię stresu, wspomaga redukcję napięcia nerwowego, zmęczenia, poprawia nastrój, zmniejsza chęć do sięgania po alkohol i nikotynę i inne używki. Kudzu jest pomocne przy odchudzaniu, oczyszcza organizm. Przez wieki korzeń rośliny Kudzu był  obecny w diecie człowieka jako bogate źródło skrobi, stosowany w medycynie ludowej. Część zielona służyła jako pasza dla zwierząt.

Korzeń Kudzu  jest pomocny w walce z nałogami.  Ze względu na swoje niezwykłe wartości rośnie zainteresowanie rośliną. Od kilkunastu lat wiele ośrodków uniwersyteckich na świecie prowadzi badania nad Kudzu. Na początku lat 90-tych Medical School of Harvard, North Carolina, oraz Research Triangle Institute wykazały, że Kudzu redukuje spożycie alkoholu oraz regeneruje wyniszczony organizm.

Badania te wykonywało wiele innych ośrodków badawczych w USA a później w Europie. Korzeń zawiera cenne składniki - izoflawony. Jak się okazało badania naukowe potwierdziły wcześniejsze dane co do wspomagania terapii antyalkoholowej.

 


Wyróżnienie w konkursie ZIOŁOWY OSKAR dla Kudzu Root


Kudzu Root firmy K&KBIO+Inc jest pierwszym na świecie produktem z korzenia kudzu, wyprodukowanym w 1994 w Kanadzie. Produkty Kudzu Root są rejestrowane w Ministerstwie Zdrowia w Polsce i w Ministerstwie Zdrowia w Kanadzie – Health Canada. Posiadają kanadyjski numer rejestracji NPN 80066790

W Polsce nazwa KUDZU ROOT jest zastrzeżonym Znakiem Towarowym, chronionym prawem patentowym

PRODUKTY KUDZU ROOT SĄ DOPUSZCZONE DO OBROTU W POLSCE W UNII EUROPEJSKIEJ ORAZ W KANADZIE.


UWAGA:

Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Kudzu Root White 50 kap. / 500mg

Kudzu Root White 50 kap. / 500mg


skrobia kudzu dla dzieci.

Napisz swoją recenzję

Prawna definicja suplementów diety:


Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety o pewne składniki pokarmowe.

Jest skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych

oraz innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych, wprowadzanym do obrotu w formie umożliwiającej dawkowanie.

 

Z wyłączeniem produktów posiadających właściwości produktu leczniczego w rozumieniu przepisów prawa farmaceutycznego (art. 3 ust. 3 pkt 39 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia).

 

Suplementy diety nie są lekarstwami, ale dobrowolnym dodatkiem do codziennej diety, ponieważ przemysłowa uprawa żywności pozbawia jej części składników odżywczych.

CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.