Wszystkie bestsellery
  • Banner

Gotu Kola 400 mg x 100 Vege caps

Ocena 

Naturalna Centella asiatica, wąkrotka azjatycka.

60,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Opis

Gotu Kola (Centella asiatica, wąkrotka azjatycka) 400 mg x 100 Vege capsGotu Kola (Centella asiatica, wąkrotka azjatycka) 400mg, extract 20%

suplement diety

100 kapsułek VEGE

PRODUKT OPRACOWANY PRZEZ MICHAŁA UNDRĘ

Wysokiej jakości ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica), standaryzowany na 20% azjatykozydów

 

Składniki w 1 kapsułka:

Ekstrakt wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) 400 mg:

w tym

saponiny triterpenowe 30%   120mg

azjatykozydy 20%   80mg
    

Składniki: Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na 20% azjatykozydów, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza)

 Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania: 100 kapsułek VEGE

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Działanie:
-   wspiera zdrowie psychiczne i funkcje poznawcze
-   korzystnie wpływa na serce i kondycję żył
-   poprawia komfort trawienny
-   przeciwdziała owrzodzeniom żołądka

Więcej informacji o gotu kola:

Czym jest gotu kola

Gotu kola jest surowcem roślinnym pozyskiwanym z wąkrotki azjatyckiej – rośliny występującej powszechnie w Azji środkowej. Ekstrakt w wąkrotki stanowi źródło wielu substancji aktywnych biologicznie, mających dobroczynny wpływ na organizm takich jak saponiny triterpenowe – a wśród nich azjatykozydy , bioflawonoidy i sterole roślinne.

Jak działa gotu kola?

Gotu kola zalicza się do adaptogenów, czyli grupy środków pochodzenia roślinnego zwiększających odporność na stres i utrzymujących równowagę organizmu. Podobnie jak inne adaptogeny, wykazuje pozytywny wpływ na organizm i poprawia jego funkcjonowanie w wielu obszarach, lecz wśród nich na szczególną uwagę zasługuje pozytywne oddziaływanie na układ nerwowy. Gotu kola sprawdzi się w roli środka prokognitywnego, skutecznie poprawiającego pamięć i koncentrację, a także pomagającego zmniejszyć niepokój w stresowych sytuacjach. Jej działanie jest na tyle skuteczne, że zostało zauważone i docenione już setki lat temu, dlatego też roślina ta znalazła zastosowanie już w staroindyjskiej medycynie ajurwedyjskiej, a także w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Jaka standaryzacja i pochodzenie ekstraktu?

Warto wybierając produkt zawierający gotu kola zwrócić uwagę na standaryzację, czyli moc ekstraktu. Producenci suplementów często nie podają standaryzacji używanych przez siebie ekstraktów lub też opierają swoje produkty nie na ekstrakcie, lecz na suszonym, sproszkowanym materiale roślinnym, posiadającym znacznie mniejszą zawartość składników aktywnych. Ekstrakt zawarty w naszym produkcie pochodzi od renomowanego, indyjskiego producenta, firmy Akay i charakteryzuje się wysoką standaryzacją na azjatykozydy wynoszącą 20% zaś saponiny triterpenowe 30%. Oznacza to, że każde 100mg ekstraktu znajdującego się w naszym produkcie zawiera aż 20 mg azjatykozydów, czyli najbardziej aktywnej odmiany triterpenów saponinowych charakterystycznej dla wąkrotki azjatyckiej.

Szczegóły produktu
2 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gotu Kola 400 mg x 100 Vege caps

Gotu Kola 400 mg x 100 Vege caps

Naturalna Centella asiatica, wąkrotka azjatycka.

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku