Wszystkie bestsellery
  • Banner

Niepokalanek 500mg (Vitex agnus-castus) x 100 Vege kaps

Ocena 

Ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego o podwójnej standaryzacji na 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny.

45,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Opis

Niepokalanek 500mg (Vitex agnus-castus)


suplement diety

100 kapsułek VEGE

 
Agnuzyd 0,4%

Aukubina 0,4%

Wysokiej jakości ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus) o podwójnej standaryzacji na 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny.

Składniki w 1 kapsułka:
Ekstrakt z niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus), 500 mg

w tym:
agnuzyd   2 mg
aukubina   2 mg
    
Składniki:
ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus) standaryzowany na 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza)

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania:
100 kapsułek VEGE

Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Działanie:
 pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia podczas cyklu miesiączkowego.
 przyczynia się do utrzymania kobiecej równowagi hormonalnej w okresie menopauzy.
 pomaga łagodzić objawy menopauzy i napięcia przedmiesiączkowego.
 przyczynia się poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Czym jest niepokalanek pospolity?

Niepokalanek pospolity (Vitex agnus-castus), to roślina należąca do rodziny werbenowatych, występująca naturalnie na terenie Europy, północnej Afryki oraz w środkowej Azji. Jej niewielkie, kuliste owoce obfitują w dobroczynne fitoskładniki. Z tego powodu niepokalanek uznawany jest za roślinę leczniczą a jego owoce od wielu lat stanowią ceniony surowiec zielarski.

Ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego to źródło wielu składników czynnych biologicznie, które wykazują pozytywne działanie – szczególnie na kobiecy organizm. Wśród nich znajdują się duże ilości dobroczynnych glikozydów irydoidowych, diterpenów, flawonoidów, alkaloidów, a także olejki eteryczne. Za główne składniki aktywne, na które standaryzuje się ekstrakty z niepokalanka, uznaje się aukubinę i agnuzyd, należące do glikozydów irydoidowych.

Jak działa niepokalanek pospolity?

Składniki aktywne zawarte w niepokalanku pospolitym wspierają prawidłowy przebieg cyklu menstruacyjnego oraz łagodzą objawy napięcia przedmiesiączkowego. Przyczyniają się również do utrzymania kobiecej równowagi hormonalnej w okresie menopauzy, co pomaga łagodzić jej negatywne objawy oraz poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne. Dlatego niepokalanek jest uważany za typowo „kobiece zioło”, przynoszące korzyści w niemal każdym etapie życia.

Jaka standaryzacja i pochodzenie ekstraktu?

Planując suplementację niepokalankiem, warto zwrócić uwagę na standaryzację, czyli moc ekstraktu. Producenci suplementów często stosują ekstrakty niestandaryzowane, oparte jedynie na wartości DER lub też opierają swoje produkty nie na ekstrakcie, lecz na suszonym, sproszkowanym materiale roślinnym, posiadającym znacznie mniejszą zawartość składników aktywnych.

Ekstrakt zawarty w naszym produkcie pochodzi od renomowanego, europejskiego producenta i charakteryzuje się wysoką, podwójną standaryzacją na agnuzyd (0,4%) oraz aukubinę (0,4%). Oznacza to, że każde 100mg ekstraktu znajdującego się w naszym produkcie zawiera 0,4 mg agnuzydu oraz 0,4 mg aukubiny, czyli dwóch głównych składników aktywnych wchodzących w skład owoców niepokalanka pospolitego.

Aliness Niepokalanek 500 mg nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi produkt odpowiedni dla wegan. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.

Jedna kapsułka zawiera 500 mg standaryzowanego ekstraktu z niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus), co odpowiada 0,4 mg agnuzydu i 0,4 mg aukubiny (substancji aktywnych)

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Niepokalanek 500mg (Vitex agnus-castus) x 100 Vege kaps

Niepokalanek 500mg (Vitex agnus-castus) x 100 Vege kaps

Ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego o podwójnej standaryzacji na 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny.

Napisz swoją opinię
19 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku