Wszystkie bestsellery
  • Banner

Vita Chip E odpromiennik, harmonizer Biopola.

Ocena 

Biorezonansowy – transmiter

298,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Vita chip E odpromiennik przed elektrosmogiem, harmonizer biopola.


Jesteśmy codziennie narażeni na działanie pól elektromagnetycznych wysokich częstotliwości i niskich, np przez: telefony komórkowe, tablety, komputer i oczywiście maszty wysokich częstotliwości, które zostały wszędzie zamontowane. Nadmiar promieniowania Nam szkodzi, jest coraz więcej badań w tym zakresie: tutaj więcej szczegółów o promieniowaniach 2,4Ghz, 5G.

Jak działa vita chip E?

Vita Chip staje się biotransmiterem dzięki specjalnej technologi informacyjnej. Podobnie jak w przypadku homeopatii Vita Chip jest zaprogramowany przez unikalny proces, stosowany do oprogramowania technologi kosmicznych.

Złożona kombinacja najczystszych minerałów i informacji rezonuje w ludzkim ciele na poziomie komórkowym. Stres w komórce zostaje zredukowany, a moce samoleczenia zostają aktywowane. Pole magnetyczne urządzeń elektronicznych wzmacnia efekt i przekształca je w biotransmitery.

Vita Chip działa na poziomie fizycznym, psychicznym i eterycznym.


Miejsce zastosowania:
Vita Chip ”E” wystarczy po prostu umieścić w elektronicznych urządzeniach takich jak np. Telefon przenośny & Telefon-DECT Komputer, Tablet, Laptop, Router WI-FI, Monitor, Konsole do gier, telewizor. Vita Chip możesz też przykleić w niewidocznym miejscu.

 
Szczególy:

Wymiary Chipa:       15 x 15 x 0,9 mm
Waga Chipa:            1,2 Gramm 

Vita Chip składa się z przetworzonego plastiku jako materiału nośnego. Zawiera 13 minerałów najczystszych minerałów w oryginalnej i pierwotnej postaci oraz magnetyt, który został zakodowany za pomocą medycyny informacyjnej.


Wyprodukowano w Szwajcarii.


Opinie użytkowników podsumowanie:

- korzystnie wpływa na koncentracje,

- zmniejsza stres,

- działa przeciwbólowo,

- spokojny sen,

- wzrost witalności,

- elektrowrażliwość zmniejsza się.Ważne wskazówki:
Przedstawiona tutaj technologia (jak np. homeopatia, biorezonans, obszary akupunktury) nie odpowiada poglądowi i doktrynom naukowym. Efekty i działania produktów nie zostały jeszcze potwierdzone przez medycynę naukową. Referencje, zarówno w formie tekstowej jak i obrazowej a także pokazane w filmach video odzwierciedlają wyłącznie doświadczenie poszczególnych użytkowników Vita Chip. Może (ale nie musi) tak być, że jest to samo doświadczenie empiryczne.
Należy zwrócić uwagę, że Vita Chip nie jest produktem medycznym i nie przedstawia żadnej metody leczenia terapeutycznego i nie może w żadnym wypadku zastąpić wizyty u lekarza lub alternatywnego lekarza!

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Vita Chip E odpromiennik, harmonizer Biopola.

Vita Chip E odpromiennik, harmonizer Biopola.

Biorezonansowy – transmiter

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku