Wszystkie bestsellery
  • Banner

Kubek Shinno 300 ml na herbatę, kawę

Ocena 

srebrno - popielaty kwiat życia na spodzie

55,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Shinno Kubek z porcelany


Zasada Nature’s Design

Badania i poszukiwanie idealnego design‘u doprowadziły nas do Złotego Podziału i jego perfekcyjnego kształtowania formy jak i zarazem pełnego siły symbolu Kwiatu Życia. Kiedy przed laty, zobaczyliśmy po raz pierwszy zdjęcia kryształów wody, japońskiego naukowca Masaru Emoto, byliśmy pod wielkim wrażeniem.

My – MocNatura, jesteśmy przede wszystkim zafascynowani pozytywnymi zmianiami zachodzącymi w strukturach wody, spowodowanymi świadomym kształtowaniem formy. Od tego momentu fascynacja wodą oraz formą, nie opuściła nas ani na krok. Tak też, dzisiaj i w przyszłości MocNatura oznacza perfekcyjne w swej formie, bliskie naturze oraz przydatne do użytku codziennego produkty wysokiej jakości – dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.


Zobacz jaka różnica pod wpływem działania „świętej geometrii”

 

Woda z kranu,

Normalna woda z kranu jest osłabiona przez nienaturalne wysokie ciśnienie panujące w rurach i kierunek przepływu w tych rurach.


 

 PRZED WITALIZACJĄW karafach Nature’s Design każda substancja płynna zmienia swoja strukturę.

Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji i energetyzacji.


 

PO WITALIZACJI

3 minuty pobytu w karafce do wody wystarczy do poprawy uszkodzonej wody z kranu.

 

Kubek Shinno jest idealny do herbaty, kawy i innych napoi. Niezwykły kształt oparty na trójpodziale pozwala na wygodne trzymanie kubka w ręce. Wykonany z najlepszej porcelany.

Delikatna i elegancka łukowata forma została wykreowana według Złotego Podziału i harmonizuje idealnie z kolorytem kości słoniowej porcelany. W jej wnętrzu lśni delikatnie i srebrzyście Kwiat Życia.

 

Trójczłonowa konstrukcja formy została skomponowana wg prawa złotego ppodziału. Wartość biologiczna znajdującego się w niej płynu jest wzmacniana, a jej smak rozkwita. Kubek Shinno został świadomie mocno skonstruowane z myślą o użytkowaniu w intensywnym życiu codziennym i dlatego idealnie nadają się do różnych celów.

Na spodzie kubka znajduje się symbol "Kwiatu życia - srebrno - popielaty" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.


Produkty Natures Design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE.

 

Wskazówki – instrukcja pielęgnacji

Proszę nie używać żadnych agresywnych środków czyszczących a najlepiej myć kubek TC ręcznie.  Kwiat Życia proszę czyścić ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu.


Można myć w zmywarce.


Produkcja odbywa się maszynowo, umożliwia precyzyjne ukształtowanie formy.


UWAGA:
Z produktami TC Natures design nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kubek Shinno 300 ml na herbatę, kawę

Kubek Shinno 300 ml na herbatę, kawę

srebrno - popielaty kwiat życia na spodzie

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku