Wszystkie bestsellery
  • Banner

Kieliszek do wina czerwonego Calix 200 ml eco

Ocena 

Znawcy win polecają ten kieliszek szczególnie do degustacji.

55,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Wyjątkowy Kieliszek na czerwone wino  ...


Zasada Nature’s Design

Badania i poszukiwanie idealnego design‘u doprowadziły nas do Złotego Podziału i jego perfekcyjnego kształtowania formy jak i zarazem pełnego siły symbolu Kwiatu Życia. Kiedy przed laty, zobaczyliśmy po raz pierwszy zdjęcia kryształów wody, japońskiego naukowca Masaru Emoto, byliśmy pod wielkim wrażeniem. My – Nature’s Design, jesteśmy przede wszystkim zafascynowani pozytywnymi zmianiami zachodzącymi w strukturach wody, spowodowanymi świadomym kształtowaniem formy. Od tego momentu fascynacja wodą oraz formą, nie opuściła nas ani na krok. Tak też, dzisiaj i w przyszłości Nature’s Design oznacza perfekcyjne w swej formie, bliskie naturze oraz przydatne do użytku codziennego produkty wysokiej jakości – dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.


Zobacz jaka różnica pod wpływem działania „świętej geometrii”

 

Woda z kranu,

Normalna woda z kranu jest osłabiona przez nienaturalne wysokie ciśnienie panujące w rurach i kierunek przepływu w tych rurach.


PRZED WITALIZACJĄW karafach Nature’s Design każda substancja płynna zmienia swoja strukturę.

Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji i energetyzacji.


 

PO WITALIZACJI

3 minuty pobytu w karafce do wody wystarczy do poprawy uszkodzonej wody z kranu.

 

Kieliszek do wina

produkcji TC energy design to nie tylko piękny kształt. Podwyższona jakość smakowa i zapachowa wina, oraz niepowtarzalna harmonijne drgań wpisana w ten kształt, czynią z  kieliszka TC produkt wyjątkowy sam w sobie. Doświadczenia w studiu nagraniowym pokazało jak niezwykły, głęboki dźwięk może wydobyć kształt formy kieliszka.

 

Szkło na Wino posiada wyjątkową i energetycznie aktywną formę i nadaje się do wszystkich rodzajów wina, ale jego duża pojemność sprawia, że szczególnie dobrze pasuje do czerwonego wina. Będziesz naprawdę zdumiony jak szkło Tc Energy wpływ na smak ulubionych win.


Wymiary:
pojemność: 0,2 litra

materiał: szkło bezołowiowe, wykonane maszynowo.


Kształt bazuje na trzyczęściowej sile kształtu. Kąt zewnętrzny kieliszków do wina TC odpowiada nachyleniu kąta osi kuli ziemskiej. Do tego odpowiednio dobrana forma konstrukcji muzycznego dźwięku - potrójnego dur, który między innymi jest również rozpoznawalny w molekułach tlenu. Łącznie, te podstawy kompozycji tworzą odniesienie rezonansu do reguł natury i wpływają w ten pozytywny sposób na rozwój smaku w kieliszkach na wino TC. Poprzez progresywny wzrost proporcji fal, ukształtowanie kieliszków wzmacnia świeżość, jak i smak zawartości kieliszka. Przez to płyny ożywają podczas całego procesu spożywania.

 

Produkty Natures Design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE.

 

Wskazówki – instrukcja pielęgnacji
Produkcja odbywa się wg starej tradycji manufaktury szkła. Proszę czyścić swoją kieliszek ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, bez użycia agresywnych środków chemicznych. Przed pierwszym użyciem należy opłukać zimną wodą z kranu i przetrzeć bawełnianą tkaniną.

 

UWAGA:
Z produktami TC Natures design nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

Szczegóły produktu
3 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kieliszek do wina czerwonego Calix 200 ml eco

Kieliszek do wina czerwonego Calix 200 ml eco

Znawcy win polecają ten kieliszek szczególnie do degustacji.

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku