Wszystkie bestsellery
  • Banner

Karafka Golden Delicate ze złotym kwiatem życia 0,5 L

Ocena 

na karafie Golden Alladin używane jest 23,8 karatowe złoto

170,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

Karafka do witalizacji i energetyzacji WODY - Golden Delicate 0,5 L

Zasada Nature’s Design

Badania i poszukiwanie idealnego design‘u doprowadziły nas do Złotego Podziału i jego perfekcyjnego kształtowania formy jak i zarazem pełnego siły symbolu Kwiatu Życia. Kiedy przed laty, zobaczyliśmy po raz pierwszy zdjęcia kryształów wody, japońskiego naukowca Masaru Emoto, byliśmy pod wielkim wrażeniem. My – Nature’s Design, jesteśmy przede wszystkim zafascynowani pozytywnymi zmianiami zachodzącymi w strukturach wody, spowodowanymi świadomym kształtowaniem formy. Od tego momentu fascynacja wodą oraz formą, nie opuściła nas ani na krok. Tak też, dzisiaj i w przyszłości Nature’s Design oznacza perfekcyjne w swej formie, bliskie naturze oraz przydatne do użytku codziennego produkty wysokiej jakości – dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.


Zobacz jaka różnica pod wpływem działania „świętej geometrii”

 

Woda z kranu,

Normalna woda z kranu jest osłabiona przez nienaturalne wysokie ciśnienie panujące w rurach i kierunek przepływu w tych rurach.


 PRZED WITALIZACJĄW karafach Nature’s Design każda substancja płynna zmienia swoja strukturę.

Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji i energetyzacji.


 

PO WITALIZACJI

3 minuty pobytu w karafce do wody wystarczy do poprawy uszkodzonej wody z kranu.


Karafa Delicate jest przedmiotem użytkowym o designie zawierającym doskonałą formę, nadającym się wspaniale do codziennego użytku.


Karafa Delicate jest szczególnie przystosowana do gorących napojów, takich jak herbata, kawa, ciepła lemoniada czy też po prostu podgrzana woda. Poprzez swoją delikatność, lekkość oraz formę idealnie układającą się w dłoni polecana jest dla dzieci i/lub dla osób starszych.


Produkty Natures Design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE.


Ta odmiana z prawdziwego złota  (24-karatowe złoto) jest najbardziej popularna na całym świecie. Złoto jest znany ze swojej mocy energetycznej całej historii. Dlatego ten kwiat wzbogaca rewitalizacji wody energią siły życiowej.

 

Wariant GOLD:
24 karatowe złoto zapewnia energiczne wsparcie i wzmocnienie biologicznej. W terapii kolorami, kolor złoto jest związane z wzmocnienia układu odpornościowego i stymulacji wyższej świadomości dla ewolucji Jaźni.


Już po upływie 3 minut w karafie witalnej  Delicate normalna woda z kranu posiada ulepszony smak i jak potwierdzają kompetentni lekarze, jest dowartościowana biologicznie. Dzięki temu podczas picia, organizm wypłukuje znacznie większą ilość nie strawionych resztek pokarmowych. Przy wodzie nie ożywionej jest to niemożliwe. Stabilizacja kryształów wody jest bardzo wysoka, jej działanie utrzymuje się około tygodnia, bez wpływów obcych.

Na spodzie karafy znajduje się symbol "Kwiatu życia" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.


Prosimy nie używać żadnych dodatkowych wpływów doenergetyzowujących do ożywiania płynów. Wyniki pomiarów wykazują zadziwiająco wysokie biologiczne dowartościowanie płynów wlanych do karafki. Dalsza aktywacja przy użyciu innych metod (kamienie itp.) jest nie wskazana! W przypadku, jeżeli właśnie zainstalowaliście Państwo urządzenie witalizacyjne w system doprowadzający wodę z rurociągów, produkty ND harmonizują dostępną jakość wody. Dodatkowo siła formy działa na atmosferę i podwyższa biologiczną jakość pomieszczenia.


Wskazówki – instrukcja pielęgnacji

Aby siła formy mogła oddziaływać również i na atmosferę pomieszczenie, prosimy ulokować swoją karafkę TC w miejscu dominującym. Prosimy zwracać uwagę, aby karafka TC nie była narażona na bezpośrednie oddziaływanie słońca, ponieważ mogą tworzyć się algi i/lub może powstać zagrożenie pożarem poprzez efekt soczewki wypukłej. Osad w karafce najlepiej czyścić ciepłą wodą, z dodatkiem jednej łyżki kwasku cytrynowego (kwasek cytrynowy używać tylko wewnątrz).

Proszę nie używać żadnych agresywnych środków czyszczących i proszę myć swoja karafkę TC wyłącznie ręcznie. Silne zabrudzenia można usunąć poprzez opłukiwanie surowym ryżem i ciepłą wodą. Złoty symbol proszę czyścić ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu.


Wykonanie:

Wysokość: 14 cm
Szerokość: 11 cm
Pojemność: 0,5 L
Szkło bezołowiowe wolne od metali.

Przeznaczone dla temp. do 70 °C / 158 F

Symbol "Kwiatu życia" wypalony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota.


Wyjątkowość karafy  Delicate tkwi w ukształtowaniu formy, która powstaje dzięki harmonijnemu prowadzenia linii, niemożliwym do porównania z czymkolwiek. Łagodne ruchy fal wymieniają się pomiędzy sobą, porównywalnie do przynoszących ulgę kompozycji starych mistrzów. Thomas Chochola komponuje swoje design na fortepianie, a powstałe ścieżki dźwiękowe później przelicza na wymiary. Według wiedzy legendarnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę katedr i piramid istnieją pełne siły kształty form, które wzmacniają i stabilizują biologiczną siłę życia otoczenia. Wpływ form i trasowanie linii w ich otoczeniu jest znany od tysiącleci. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty Natures Design koncentrują się głównie na naturalnym, biologicznym podniesieniu wartości wody pitnej i dziedzin życia poprzez specjalne kształtowanie formy współgrającej z wodą.

 

UWAGA:
Z produktami TC Natures design nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Karafka Golden Delicate ze złotym kwiatem życia 0,5 L

Karafka Golden Delicate ze złotym kwiatem życia 0,5 L

na karafie Golden Alladin używane jest 23,8 karatowe złoto

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku