Wszystkie bestsellery
  • Banner

Karafka Alladin z kolorowym kwiatem życia 1,3L

Ocena 

Kolorowa Karafka Alladin

270,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Karafka do witalizacji i energetyzacji WODY - Alladin Kolorowy Kwiat Życia 1,3 L


Zasada Nature’s Design

Badania i poszukiwanie idealnego design‘u doprowadziły nas do Złotego Podziału i jego perfekcyjnego kształtowania formy jak i zarazem pełnego siły symbolu Kwiatu Życia. Kiedy przed laty, zobaczyliśmy po raz pierwszy zdjęcia kryształów wody, japońskiego naukowca Masaru Emoto, byliśmy pod wielkim wrażeniem. My – Nature’s Design, jesteśmy przede wszystkim zafascynowani pozytywnymi zmianiami zachodzącymi w strukturach wody, spowodowanymi świadomym kształtowaniem formy. Od tego momentu fascynacja wodą oraz formą, nie opuściła nas ani na krok. Tak też, dzisiaj i w przyszłości Nature’s Design oznacza perfekcyjne w swej formie, bliskie naturze oraz przydatne do użytku codziennego produkty wysokiej jakości – dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.

 

Zobacz jaka różnica pod wpływem działania „świętej geometrii”

 

Woda z kranu,

Normalna woda z kranu jest osłabiona przez nienaturalne wysokie ciśnienie panujące w rurach i kierunek przepływu w tych rurach.

 PRZED WITALIZACJĄW karafach Nature’s Design każda substancja płynna zmienia swoja strukturę.

Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji i energetyzacji.


 

PO WITALIZACJI

3 minuty pobytu w karafce do wody wystarczy do poprawy uszkodzonej wody z kranu.


Karafa ALLADIN jest przedmiotem użytkowym o designie zawierającym doskonałą formę, nadającym się wspaniale do codziennego użytku. Przeznaczona jest wyłącznie do napojów zimnych i letnich. Polecana nie tylko na wodę, lecz również na soki i wino.


Produkty Natures Design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE.


 

Patrząc na tęczę czujemy się szczęście. Tęczowe kolory mają pozytywny wpływ na nas, ponieważ każdy wibruje z własnym rezonansem. Dlatego ten kwiat wzbogaca wodę o optymizm, o pozytywnym nastawieniem do świata i nas samych.

 

KOLOROWY wariant:


Promuje szczęśliwe i przyjemne życie. Wielobarwne wersja Kwiatu Życia jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci lub dorosłych  „Wewnętrzne Dziecko”  pobudza energię i doświadczanie radości. Ta karafka jest również określana jako „szczęśliwa”.


Już po upływie 3 minut w karafie witalnej ALLADIN normalna woda z kranu posiada ulepszony smak i jak potwierdzają kompetentni lekarze, jest dowartościowana biologicznie. Dzięki temu podczas picia, organizm wypłukuje znacznie większą ilość nie strawionych resztek pokarmowych. Przy wodzie nie ożywionej jest to niemożliwe. Stabilizacja kryształów wody jest bardzo wysoka, jej działanie utrzymuje się około tygodnia, bez wpływów obcych.

Na spodzie karafy znajduje się symbol "Kwiatu życia" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.


Prosimy nie używać żadnych dodatkowych wpływów doenergetyzowujących do ożywiania płynów. Wyniki pomiarów wykazują zadziwiająco wysokie biologiczne dowartościowanie płynów wlanych do karafki. Dalsza aktywacja przy użyciu innych metod (kamienie itp.) jest nie wskazana! W przypadku, jeżeli właśnie zainstalowaliście Państwo urządzenie witalizacyjne w system doprowadzający wodę z rurociągów, produkty ND harmonizują dostępną jakość wody. Dodatkowo siła formy działa na atmosferę i podwyższa biologiczną jakość pomieszczenia.


Wskazówki – instrukcja pielęgnacji

Aby siła formy mogła oddziaływać również i na atmosferę pomieszczenie, prosimy ulokować swoją karafkę TC w miejscu dominującym. Prosimy zwracać uwagę, aby karafka TC nie była narażona na bezpośrednie oddziaływanie słońca, ponieważ mogą tworzyć się algi i/lub może powstać zagrożenie pożarem poprzez efekt soczewki wypukłej. Osad w karafce najlepiej czyścić ciepłą wodą, z dodatkiem jednej łyżki kwasku cytrynowego (kwasek cytrynowy używać tylko wewnątrz).

Proszę nie używać żadnych agresywnych środków czyszczących i proszę myć swoja karafkę TC wyłącznie ręcznie. Silne zabrudzenia można usunąć poprzez opłukiwanie surowym ryżem i ciepłą wodą. Złoty symbol proszę czyścić ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu.


Wykonanie:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 16 cm
Pojemność: 1,3 l
Szkło bezołowiowe wolne od metali.

Przeznaczone dla temp. do 70 °C / 158 F


Wyjątkowość karafy Alladin tkwi w ukształtowaniu formy, która powstaje dzięki harmonijnemu prowadzenia linii, niemożliwym do porównania z czymkolwiek. Łagodne ruchy fal wymieniają się pomiędzy sobą, porównywalnie do przynoszących ulgę kompozycji starych mistrzów. Thomas Chochola komponuje swoje design na fortepianie, a powstałe ścieżki dźwiękowe później przelicza na wymiary. Według wiedzy legendarnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę katedr i piramid istnieją pełne siły kształty form, które wzmacniają i stabilizują biologiczną siłę życia otoczenia. Wpływ form i trasowanie linii w ich otoczeniu jest znany od tysiącleci. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty Natures Design koncentrują się głównie na naturalnym, biologicznym podniesieniu wartości wody pitnej i dziedzin życia poprzez specjalne kształtowanie formy współgrającej z wodą.

 

UWAGA:
Z produktami TC Natures design nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Karafka Alladin z kolorowym kwiatem życia 1,3L

Karafka Alladin z kolorowym kwiatem życia 1,3L

Kolorowa Karafka Alladin

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku