Wszystkie bestsellery
  • Banner

Szklanka Mythos z kolorowym kwiatem życia 0,25 L

Ocena 

na kubku Mythos jest Kolorowy kwiat życia

40,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

Kubek Mythos do witalizacji i energetyzacji WODY - Kolorowy Mythos 0,25 L


Zasada Nature’s Design

Badania i poszukiwanie idealnego design‘u doprowadziły nas do Złotego Podziału i jego perfekcyjnego kształtowania formy jak i zarazem pełnego siły symbolu Kwiatu Życia. Kiedy przed laty, zobaczyliśmy po raz pierwszy zdjęcia kryształów wody, japońskiego naukowca Masaru Emoto, byliśmy pod wielkim wrażeniem. My – Nature’s Design, jesteśmy przede wszystkim zafascynowani pozytywnymi zmianiami zachodzącymi w strukturach wody, spowodowanymi świadomym kształtowaniem formy. Od tego momentu fascynacja wodą oraz formą, nie opuściła nas ani na krok. Tak też, dzisiaj i w przyszłości Nature’s Design oznacza perfekcyjne w swej formie, bliskie naturze oraz przydatne do użytku codziennego produkty wysokiej jakości – dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.


Zobacz jaka różnica pod wpływem działania „świętej geometrii”

 

Woda z kranu,

Normalna woda z kranu jest osłabiona przez nienaturalne wysokie ciśnienie panujące w rurach i kierunek przepływu w tych rurach.

 PRZED WITALIZACJĄW karafach Nature’s Design każda substancja płynna zmienia swoja strukturę.

Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji i energetyzacji.


 

PO WITALIZACJI

3 minuty pobytu w karafce do wody wystarczy do poprawy uszkodzonej wody z kranu.


Kubek Mythos jest idealny do zimnych jak i ciepłych napoi. Można pić z niego wodę, soki, herbatę a nawet kawę. Niezwykły kształt oparty na trójpodziale pozwala na wygodne trzymanie kubka w ręce. Napój pity z kubka Mythos pozwala na lepsze oczyszczanie organizmu z zalegających toksyn.

 

Trójczłonowa konstrukcja formy została skomponowana wg prawa złotego ppodziału. Wartość biologiczna znajdującego się w niej wody (nadaje się również do soków) jest wzmacniana, a jej smak rozkwita. Kubki MYTHOS zostały świadomie mocno skonstruowane z myślą o użytkowaniu w intensywnym życiu codziennym i dlatego idealnie nadają się dla dzieci i do różnych innych celów aż po gastronomię włącznie. Jego konstrukcja formy została tak dobrana, aby kubek MYTHOS TC. Nadaje się również idealnie do ciepłych napojów, takich jak herbata, kawa etc. Tak naprawdę można go używać wielostronnie a przy tym oczywiście posiada formę poprawiającą smak.

Na spodzie kubka znajduje się symbol "Kwiatu życia - Kolorowy" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.


Produkty Natures Design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE.

 

Patrząc na tęczę czujemy się szczęście. Tęczowe kolory mają pozytywny wpływ na nas, ponieważ każdy wibruje z własnym rezonansem. Dlatego ten kwiat wzbogaca wodę o optymizm, o pozytywnym nastawieniem do świata i nas samych.

 

KOLOROWY wariant:
Promuje szczęśliwego, życia potwierdzając przytomność. Wielobarwne wersja Kwiatu Życia jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci lub dorosłych  „Wewnętrzne Dziecko”  pobudza energię i doświadczanie radości. Ta karafka jest również określana jako „szczęśliwa”.


Wskazówki – instrukcja pielęgnacji

Produkcja odbywa się maszynowo, umożliwia precyzyjne ukształtowanie formy. Osad w karafce najlepiej czyścić ciepłą wodą, z dodatkiem jednej łyżki kwasku cytrynowego (kwasek cytrynowy używać tylko wewnątrz).


Proszę nie używać żadnych agresywnych środków czyszczących i proszę myć swoja karafkę TC wyłącznie ręcznie. Silne zabrudzenia można usunąć poprzez opłukiwanie surowym ryżem i ciepłą wodą. Złoty symbol proszę czyścić ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu.


Wykonanie:

Wysokość: 8 cm
Szerokość: 7 cm
Pojemność: 0,25 l

Ciężar: ok. 176 gr
Szkło bezołowiowe wolne od metali.

Przeznaczone dla temp. do 70 °C / 158 F

Symbol "Kwiatu życia" wypalony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza.


Wyjątkowość kubka mythos tkwi w ukształtowaniu formy, która powstaje dzięki harmonijnemu prowadzenia linii, niemożliwym do porównania z czymkolwiek. Łagodne ruchy fal wymieniają się pomiędzy sobą, porównywalnie do przynoszących ulgę kompozycji starych mistrzów. Thomas Chochola komponuje swoje design na fortepianie, a powstałe ścieżki dźwiękowe później przelicza na wymiary. Według wiedzy legendarnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę katedr i piramid istnieją pełne siły kształty form, które wzmacniają i stabilizują biologiczną siłę życia otoczenia. Wpływ form i trasowanie linii w ich otoczeniu jest znany od tysiącleci. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty Natures Design koncentrują się głównie na naturalnym, biologicznym podniesieniu wartości wody pitnej i dziedzin życia poprzez specjalne kształtowanie formy współgrającej z wodą.

 

UWAGA:
Z produktami TC Natures design nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

Szczegóły produktu
2 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Szklanka Mythos z kolorowym kwiatem życia 0,25 L

Szklanka Mythos z kolorowym kwiatem życia 0,25 L

na kubku Mythos jest Kolorowy kwiat życia

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku