Wszystkie bestsellery
  • Banner

Płytka energetyzująca złoty Kwiat Życia 9 cm

Ocena 

TC energetyzacja płynów i jedzenia

70,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

Płytka do witalizacji i energetyzacji WODY i innych substancji - płytka mała 9 cm


Zasada Nature’s Design

Badania i poszukiwanie idealnego design‘u doprowadziły nas do Złotego Podziału i jego perfekcyjnego kształtowania formy jak i zarazem pełnego siły symbolu Kwiatu Życia. Kiedy przed laty, zobaczyliśmy po raz pierwszy zdjęcia kryształów wody, japońskiego naukowca Masaru Emoto, byliśmy pod wielkim wrażeniem. My – Nature’s Design, jesteśmy przede wszystkim zafascynowani pozytywnymi zmianiami zachodzącymi w strukturach wody, spowodowanymi świadomym kształtowaniem formy. Od tego momentu fascynacja wodą oraz formą, nie opuściła nas ani na krok. Tak też, dzisiaj i w przyszłości Nature’s Design oznacza perfekcyjne w swej formie, bliskie naturze oraz przydatne do użytku codziennego produkty wysokiej jakości – dla dobrego samopoczucia ciała, umysłu i duszy.

 

Zobacz jaka różnica pod wpływem działania „świętej geometrii”

 

Woda z kranu,

Normalna woda z kranu jest osłabiona przez nienaturalne wysokie ciśnienie panujące w rurach i kierunek przepływu w tych rurach.

 PRZED WITALIZACJĄW karafach Nature’s Design każda substancja płynna zmienia swoja strukturę.

Wewnątrz tej wyjątkowej formy doznaje ona witalizacji i energetyzacji.


 

PO WITALIZACJI

3 minuty pobytu w karafce do wody wystarczy do poprawy uszkodzonej wody z kranu.

 

Płytka energetyzująca  TC została zaprojektowana specjalnie z myślą o wszystkich tych, którzy są w ciągłej podróży. Dzięki temu produktowi możecie Państwo nie tylko witalizować płyny, ale także jedzenie. Wielkość 9 cm, mieści się w torebce / kieszeni. Idealna ozdoba na każdy stoł, ale przede wszystkim pozwala na witalizowanie zup, sałatek, sosów, mięsa i innych produktów spożywczych.

 

Wymiary
Szerokość: 9 cm

 

Szczegółowe informacje
Prosimy używać płytki energetyzującej do witalizacji napojów w momencie przebywania poza domem - w miejscu pracy, w restauracji, u przyjaciół, na urlopie … Po prostu, filiżankę lub szklankę postawić na podstawce witalizacyjnej TC, na ok. 3 minuty, oddziaływanie energetyczne jest niewyobrażalne.

 

Płytki energetyzujące TC składają się z ręcznie polerowanej 4 a nawet 6 mm grubej płytki szklanej. Wymiary krawędzi w zależności do siebie są ułożone według ruchów planety Wenus wokół Słońca. Poprzez to powstaje bardzo łagodnie płynąca energia synchronizująca połówki kul mózgowych.

 

"Kwiat życia" został uznany w ogóle za najsilniejszy symbol natury i w wielu kulturach świata używany jest do ożywiania i stabilizacji produktów spożywczych. Symbol ten wzmacnia działanie płytki energetyzującej TC i produkuje silną, obracającą sie w prawo energię, dodatkowo wzmacniająca system immunologiczny. Płytka energetyzująca TC jest wyłącznie przeznaczona do zimnych i letnich napoi.

 

Na spodzie kubka znajduje się symbol "Kwiatu życia" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.


Produkty Natures Design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE.

 

Ta odmiana z prawdziwego złota  (24-karatowe złoto) jest najbardziej popularna na całym świecie. Złoto jest znany ze swojej mocy energetycznej całej historii. Dlatego ten kwiat wzbogaca rewitalizacji wody energią siły życiowej.

 

Wariant GOLD:
24 karatowe złoto zapewnia energiczne wsparcie i wzmocnienie biologicznej. W terapii kolorami, kolor złoto jest związane z wzmocnienia układu odpornościowego i stymulacji wyższej świadomości dla ewolucji Jaźni.


Wskazówki – instrukcja pielęgnacji
Produkcja odbywa się wg starej tradycji manufaktury szkła, a każda sztuka jest unikatem. Lekkie niedokładności w wymiarach, tworzenie się bąbelków powietrza, różnica w kolorze symbolu lub też wrostki są symbolem rękodzieła a nie powodem do reklamacji. Proszę czyścić swoją TC energy plate ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu.


Płytka energetyzująca TC przystosowana jest do stawiania na niej naczyń szklanych i ceramicznych. Są ożywiającym dodatkiem w domu, w kawiarni, u przyjaciół lub w biurze.


Informujemy, że płytkę należy czyścić ręcznie bez użycia środków chemicznych. Przed pierwszym użyciem TC energy plate należy opłukać zimną wodą z kranu i przetrzeć bawełnianą tkaniną.

 

UWAGA:
Z produktami TC Natures design nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom.

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Płytka energetyzująca złoty Kwiat Życia 9 cm

Płytka energetyzująca złoty Kwiat Życia 9 cm

TC energetyzacja płynów i jedzenia

Napisz swoją opinię
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku