Kategorie

invex-remedies-autoryzowany-dystrybutor

Producenci

Newsletter

Ukryte terapie cz. 2 Jerzy Zieba Powiększ do pełnego rozmiaru

Ukryte terapie cz. 2 Jerzy Zieba

 

Czego Ci Lekarz Nie Powie ...

Więcej szczegółów

14 dostępnych

58,00 zł

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Pierwsza część Ukrytych Terapii stała się bestsellerem w latach 2014-2015 i jej sprzedaż osiągnęła milionowy nakład. Ujawnienie wielu skrywanych faktów w medycynie spowodowało ogromne zainteresowanie spoleczeństwa polskiego. Autor przeprowadził serie wykładów i seminariów w Polsce i za granicą, spotykając się z tysiącami osób chorych i z lekarzami, którzy wyrazili chęć zgłębiania propagowanej przez niego wiedzy. Część druga Ukrytych Terapii jest kontynuacją tego dzieła.

Ze względu na ciągle szerzącą się dezinformacje odnośnie tłuszczów zwierzęcych i choroby wieńcowej serca, w drugiej części "Ukrytych terapii" wyjaśniam to znacznie dokładniej, wyjawiając kłamstwa jakie temu zagadnieniu towarzyszą od dziesiątek lat.

Okłamywanie społeczeństwa jak również lekarzy w sprawie cholesterolu wydaje się nie mieć granic. Temat ten został potraktowany również znacznie szerzej szczególnie, że przemysł farmaceutyczny w sposób perfekcyjny oszukał lekarzy w sprawach cholesterolu. Lekarze zupełnie nieświadomie dopuszczają się absolutnie skandalicznych praktyk dotyczących jego obniżania. Książka opisuje w jaki sposób oszukano lekarzy jak i pacjentów.

Największym problemem jaki przebijał się bezustannie w komentarzach czy rozmowach bezpośrednich były oczywiście choroby nowotworowe. W tych wszystkich opisach wstrząsające było jedno: przerażający brak skuteczności medycyny akademickiej w leczeniu tej choroby. Lekarze i pacjenci znajdą w książce szczegółowe opisy metod czy substancji, dzięki którym człowieka chorego na nowotwór można leczyć znacznie bardziej efektywnie, bezpieczniej i taniej. Opisywane substancje czy też metody leczenia choroby nowotworowej, co skrzętnie ukrywane przed pacjentami, jak i środowiskiem medycznym.

W rozdziale o szczepionkach ujawnione są fakty, o których opinii publicznej się nie zawiadamia. Fakty te, bezsprzecznie wskazują na to, że lekarze jak i rodzice dzieci zostali perfidnie oszukani.

Książka również opisuje skandaliczne, a jednocześnie nie ujawniane społeczeństwu fakty dotyczące systemu zdrowia, które znajdują się na granicy przestępstwa kryminalnego. Książka pokazuje także sposób rozwiązania wielu problemów dotyczących leczenia pacjentów przewlekle chorych.
- Jerzy Zięba

 

Jerzy Zięba o drugiej części Ukrytych Terapii

Jerzy Zięba w drugiej części książki Ukryte terapie zabiera czytelnika we wszechświat równoległy, w którym obowiązują jakby nieco zmienione prawa fizyki. Znajdujemy się w innym otoczeniu, gdzie wszystko, do czego byliśmy przyzwyczajeni, wygląda trochę inaczej. Wynika to z całkowicie zmienionego sposobu spojrzenia na to, czym jest choroba i jakie są możliwości jej leczenia. (...) Równie ważna jest nadzieja, którą Autor daje ludziom chorym będącym bardzo często osamotnionymi ze swoją chorobą.

Niemniej ważne jest to, że Jerzy Zięba budzi w czytelniku "świadomość obywatelską". Wielokrotnie powtarza, że to my czyli obywatele jesteśmy rzeczywistymi pracodawcami urzędników i funkcjonariuszy publicznych, w związku z czym mamy prawo wymagać od nich pracy na rzecz naszego dobra.

Książka Jerzego Zięby jest warta polecenie każdemu, ale w szczególności tym, którzy niezłomnie nie ustają w zadawaniu sobie pytań i nie przestają się dziwić.

- Dr n. med. Włodzimierz Morawski

Dla jednych jest to szokujące, bulwersujące, niedopuszczalne, a dla innych zaskakujące, emocjonujące i otwierające nowe perspektywy. Jedno jest pewne - Autor budzi emocje u czytelnika i pewne jest, że nie da się przejść obok tej książki obojętnie. Znajdujemy tu ocean informacji przydatnych w podejściu do leczenia wielu chorób przewlekłych i degeneracyjnych stanowiący problem populacyjny. Warto podkreślić, że swoim przeciwnikom Autor wyznaczył trudne zadanie, ponieważ wszystko, o czym pisze, bardzo precyzyjnie dokumentuje cytatami z piśmiennictwa. Zwolennikim "naturalnego" podejścia do leczenia daje kolejną solidną dawkę wiadomości i bezcennych, a czasem jednocześnie prostych, sposobów terapii.
- Dr n. med. Włodzimierz Morawski


 

Spis treści:

 

RECENZJE   

 

ZAMIAST WSTĘPU  

 

O WITAMINIE C CIĄG DALSZY

 

SYNTETYCZNA CZY NATURALNA?        

 

JAK OSZUKUJE SIĘ KLIENTA      

 

WITAMINA C NA WSZYSTKO?      

 

WITAMINA C I SEPSA         

 

PODAWANIE DOŻYLNE WITAMINY C     

 

WITAMINA C I CHEMIOTERAPIA  

 

WITAMINA C I ANTYANGIOGENEZA       

 

MAŁO ZNANE MECHANIZMY DZIAŁANIA WITAMINY C           

 

O WITAMINIE D       

 

O CHOLESTEROLOWYM KŁAMSTWIE  

 

NORMA NA CHOLESTEROL - NAUKOWE OSZUSTWO         

 

O „LEKACH” OBNIŻAJĄCYCH POZIOM CHOLESTEROLU    

 

O TAK ZWANYM „LECZENIU” NOWOTWORÓW           

 

NOWOTWÓR JAKO CHOROBA GENETYCZNA?        

 

MAMMOGRAFIA - WIĘCJ SZKODY NIŻ POŻYTKU       

 

SKUTECZNOŚĆ CHEMIOTERAPII CZY OSZUKIWANIE PACJENTÓW?     

 

WITAMINA C – CO JESZCZE?      

 

Kwas Alfa-liponowy 

 

Niskiej dawki Naltrekson – Low Dose Naltrexon (LDN)         

 

DMSO            

 

Doustne zastosowanie wody utlenionej 

 

Dożylne zastosowanie wody utlenionej  

 

Siarczan Hydrazyny       

 

Terapia chlorkiem cezu      

 

Potencjonowanie Insuliną 

 

Artemisinin   

 

Witamina B17          

 

IP-6 (Inositol 6-Phosfate)   

 

Dieta ketogenna i choroby przewlekłe    

 

Deta ketogenna i choroba nowotworowa           

 

Uwagi końcowe       

 

SZCZEPIONKI – WIELKIE OSZUSTWO  

 

ŹLE SIĘ DZIEJE W PAŃSTWIE POLSKIM

 

O ABSURDACH W POLSKIM ŚWIATKU MEDYCZNYM           

 

URZĘDNIK ZGODĘ NA LECZENIE CI DA, ALBO I NIE DA      

 

LEKARSKIE „SĄDY KAPTUROWE”          

 

JAK NAPRAWIĆ TO CO JEST ZEPSUTE?        

 

CZY MAMY DO CZYNIENIA Z EKSPERYMENTAMI MEDYCZNYMI NA POLSKICH DZIECIACH? 

 

O HOMEOPATII        

 

MARGARYNA - PASZA DLA LUDZI CZY ŻYWNOŚĆ     

 

CZY POLSCY PAJENCI TO MIĘSO ARMATNIE?          

 

BADANIA KLINICZNE CZY NASTĘPNE OSZUSTWO?            

 

DO STUDENTÓW MEDYCYNY    

 

JAK POMÓC DZIECIOM Z LEKOOPORNĄ PADACZKĄ?         

 

MÓJ SKLEPIK – MARKA VISANTO          

CO DALEJ? 


 

  • Autor:              Jerzy Zięba
  • Wydawnictwo: Egida Consulting Sp. z o.o. S.J.
  • Oprawa:          Miękka
  • Rok wydania:  2016
  • Ilość stron:      456
  • Format:          148 x 215 mm
  • Stan:               nowa
  • Model:             EGIDA02
  • ISBN:               9788394513030
  • Wymiary:         14.5x20.5x2.2 cm


UWAGA:

Wszelkie informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Ukryte terapie cz. 2 Jerzy Zieba

Ukryte terapie cz. 2 Jerzy Zieba

 

Czego Ci Lekarz Nie Powie ...

Napisz swoją recenzję

CIEKAWOSTKI
Srebro Ag124
Wyniki badań pokazują dużą skuteczność toniku Ag 123 w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Tonik znakomicie oczyszcza skórę, zamyka pory i zmniejsza wydzielanie sebum oraz przetłuszczanie się skóry. Nie utrudnia oddychania skóry. Wygładza i zmiękcza.
 
Złotko Au100
Badania wykazały, że mgiełka Au 100 to doskonały kosmetyk zawierający unikalną substancję czynną o radykalnie odmładzającym działaniu. Przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.
 
Regenerujący żel Silor+B
Badania wykazały, że żel Silor+B zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza i regeneruje skórę. Intesywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia.
 
Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej Silor+B

Badania wykazały bardzo dobre działanie łagodzące i kojące preparatu, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł.